Як підібрати смачну каву в інтернет-магазині?

Кава – найпопулярніший напій у всьому світі. В асортименті будь-якого магазину можна знайти велику різноманітність прекрасних сортів і видів цього напою. Споживачі можуть вибрати каву в зернах або мелена, розчинна або натуральний, ароматизований або без кофеїну. Кожен зможе підібрати для себе каву, який доведеться не тільки за смаком, але за фінансовим можливостям.

Що пропонують інтернет-магазини?

Навіть, незважаючи на те, що існує велике різноманіття сортів кави, зерна виростають тільки на двох деревах: арабіці або робусті. Арабіка, воістину, є самим дорогим і елітним сортом. Причиною цього вважається «вимогливість» в умовах зростання самого дерева. Отримані зерна мають видовжену форму, а на смак цей кави особливий, так як поєднує в собі кислинку і гірчинку одночасно. Робусту легше вирощувати, відповідно і ціна у неї менше. Ці зерна дрібніше, а отриманий напій відрізняється гірким характерним смаком.

Звичайно, на смакові якості кави впливає і країна його виробництва. Наприклад, порівнюючи напої колумбійського і бразильського походження, можна зазначити, що перший більш бархатистий, а другий насичений і прогоркший.

Сьогодні, мало хто купує каву чистого сорту. Як правило, гурмани віддають перевагу кавові суміші з арабіки і робусти в різному поєднанні. Для більш м’якого смаку слід вибирати напої з великим вмістом арабіки, а для насиченого напою слід вибирати суміші з великим вмістом робусти.

Купуючи каву, завжди потрібно звертати увагу на упаковку. Краще всього, коли вона буде виконана їх тришарової фольги з внутрішнім клапаном. Якщо купувати каву в банку, тоді обов’язково варто вибирати ємності, створені з жерсті чи скла, але ні в якому разі не з пластику.

При покупці кави онлайн, слід уточнити у постачальника дату обсмажування зерен. Для того щоб бути впевненим у його унікальному смаку, слід купувати зерна там, де вони обсмажуються безпосередньо перед відправкою до замовника. Відомо, що після термічної обробки, аромат і смак кави зберігається не більше ніж один місяць.

На смакові якості кави впливає також ступінь обжарювання зерен. На упаковці вона позначається цифрами від 1 (найбільш слабка) до 5 (найсильніша). Слід розуміти, що сама тривала обсмажування сприяє виділенню великих ефірних масел, із-за чого смак виходить яскравіше і міцніше.

Інтернет-магазин кави wkava.com.ua пропонує самий смачний і свіжий товар для всіх своїх покупців.

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
PwC: к 2020 году рынок перейдет на блокчейн-решения
PwC: до 2020 року ринок перейде на блокчейн-рішення

Директор відділу аналізу та контролю ризиків консалтингової компанії PwC в Росії Віктор Морозов заявив на Blockchain Conference Moscow, що до...

Закрыть