Як правильно вибрати комод для спальні

fallback Наука і техніка

Хоча Комоди не відносяться до обов’язкових атрибутів інтер’єру, такий елемент допомагає урізноманітнити обстановку, зробити дизайн приміщення більш оригінальною. Комод привертає увагу покупців практичністю і функціональністю — в ящиках можна зберігати одяг, білизну, а його поверхню використовувати в якості туалетного столика або тумбочки. Завдяки таким особливостям, комод може успішно використовуватися навіть в невеликій кімнаті. Найчастіше, комод встановлюється в спальні, але він може зайняти своє місце і в передпокої або вітальні.

 Комод дерев'яний

 Комод дерев'яний

Основні різновиди комодів

Найпростіше вибрати комод, грунтуючись на його формі. За цим критерієм розрізняють Комоди:

  • Прямокутні-це класичний елемент меблів, що представляє собою прямокутний ящик (на ніжках або без), з висувними шухлядами або дверцятами;
  • Кутовий-менш поширена версія, оскільки такі меблі трохи складніше виробляти. Кутові комоди можуть бути Г-образними, у формі трапеції, п’ятистінними. Основна перевага таких меблів полягає в тому, що вона добре підходить для невеликих приміщень, дозволяючи раціонально використовувати вільний простір;
  • Радіусні комоди можуть оснащуватися увігнутими або опуклими фасадами, в залежності від побажань замовника.
Читайте также:
Встановлено новий рекорд серед дронов

За призначенням і зовнішнім виглядом розрізняють Комоди:

  • Довгі з глухими фасадами або шухлядами, які є класичним елементом меблів;
  • Комоди-вітрини-в них можна зберігати гарний посуд, предмети декору;
  • Комоди-трюмо, суміщені з дзеркалом. Такі меблі відмінно підходить для спальні, де виконує функцію туалетного столика;
  • Секретер при необхідності може перетворитися в робоче місце, за рахунок висунення робочої стільниці.

 Комод Шопен Genmebli

За використаними матеріалами розрізняють комоди з дерева і ДСП. Перший варіант відрізняється більш високою ціною, однак, такі меблі приваблює презентабельним і дорогим виглядом, є екологічно безпечною.

Плити ДСП і МДФ поступаються натуральному дереву за термінами експлуатації і зовнішнім виглядом, однак, комоди з цих матеріалів відносяться до бюджетного сегменту.

При виборі комода з ДСП або МДФ звертайте увагу на товщину матеріалів, ящики з занадто тонких плит можуть швидко вийти з ладу. Зверху такі комоди покриваються шпоном або ламінуються спеціальною плівкою — останній варіант відрізняється більш доступною ціною. Натуральний шпон візуально не відрізняється від дерева, виглядає ефектно. Шпоновані вироби додатково можуть покриватися патиною, яка підкреслює витонченість текстури. Звертайте увагу на зрізи — краще, якщо вони будуть покриті міцними і надійними крайками з ПВХ.

Читайте также:
Вчені по-новому пояснили виникнення алмазів

на правах реклами

Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.