Якою має бути зовнішня реклама на щитах

Як вийти на широку аудиторію за допомогою рекламних щитів? Як підібрати ефективні майданчики, грунтуючись не на інтуїції, а на реальних показниках? Щоб отримати відповіді, слід звернутися до щоденній практиці рекламного агентства «Sonata Group», який ставить перед собою задачу оптимального просування продукту замовника.

Капризи рекламного щита

Зовнішня реклама на щитах відрізняється специфічним характером, оскільки розміщена на ньому інформація сприймається спостерігачем протягом всього декількох секунд. Тут повинно бути зрозуміле яскраве зображення і всього кілька важливих слів. Серед поширених помилок:

  • Заплутані картинки, які потребують тривалого розгляду;

  • Дивний шрифт, розміщений не на одній лінії (по колу, змійкою, букви різної величини);

  • Контактні дані наводяться дрібним шрифтом;

  • Складний для сприйняття адресу сайту.

У спеціальній літературі можна виявити суперечливі відомості щодо часу сприйняття інформації, розміщеної на білборді. За різними оцінками, час варіюється в межах 5-12 секунд. Західні дослідники дають набагато більш суворі цифри: всього 1 секунда є в розпорядженні рекламодавця, щоб привернути увагу водія транспортного засобу, який мчав на великій швидкості повз рекламного щита.

Не варто помилятися щодо унікальності своєї реклами, оскільки кожен з водіїв протягом дня зустрічає сотні щитів, встановлених вздовж усіх доріг, і нерозумно очікувати, що він стане довго вникати в їх зміст. Звідси випливає, що зміст банера зобов’язана бути яскравим і ексклюзивним. Несподівані та оригінальні рішення білборд любить більше від інших видів зовнішньої реклами.

В яких випадках потрібно використовувати рекламний щит

Зовнішня реклама на білбордах найкраще просуває бренди. Очевидно, що рівень доходу власника особистого автомобіля вище середнього. Тільки в Києві щодня на дороги виходить близько 800 тис. автомобілів, і робота з аудиторією такого масштабу може дати чудовий результат.

Щитова реклама дозволяє проводити не тільки масштабні кампанії. Немає кращого засобу, коли потрібно впливати на аудиторію точково. За допомогою одного або двох щитів можна анонсувати виборчу програму місцевого кандидата в депутати, які обираються з конкретного мікрорайону. Одного щита достатньо, щоб оголосити про знижкової акції в мережевому супермаркеті.

Як вибрати майданчики

Тактика проведення кампанії з використанням білбордів залежить від багатьох факторів – тривалості, охоплення, характеру інформації, цілей та виділених коштів. Потрібно пам’ятати, що інтуїція в цьому випадку поганий порадник. Сьогодні можна діяти набагато точніше, оптимізувавши витрати на розміщення: у фахівців рекламного агентства «Sonata Group» є актуальні дані щодо кількості пішоходів і автомобілів, минующих кожен з рекламних щитів будь-якого населеного пункту України. Ці дані збирають і систематизують моніторингові компанії. Є також спеціалізований софт, який на основі коефіцієнтів ефективності в лічені секунди підбере потрібні майданчики, забезпечивши необхідний охоплення.

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Вчені визнали депресію заразною хворобою

Вчені з Інституту мозку Хоччисса при Університеті Калгарі (Канада) довели, що депресія і стрес можуть передаватися при тісному контакті між...

Закрыть