Перше в світі спеціальне пиво для авіаперельотів

Гонконгська авіакомпанія Cathay Pacific випустила пиво Betsy, розроблене спеціально для вживання на висоті 10 кілометрів!

Олександр Пономарьов

Первое в мире специальное пиво для авиаперелётов

Для тих, хто боїться літати, кращий спосіб пережити довгий переліт — розслабитися з пляшкою холодного пива. На жаль, на великій висоті звичні нам продукти здаються вже не такими смачними, і тому є кілька причин: знижена вологість, низький тиск і шум в салоні літака. По мірі набору висоти тиск і вологість знижуються. На висоті 10 кілометрів рівень вологості становить менше 12% – гірше ніж в пустелі!

Таке поєднання підвищеної сухості і низького тиску відчутно знижує чутливість смакових рецепторів до солодкої і солоної їжі. Але справа ще й у запаху їжі. У пересушенном кліматі нюхові рецептори знижують чутливість, в результаті їжа здається позбавленою смаку. Нарешті, вчені стверджують, що фоновий шум змушує нас сприймати їжу більше прісної. Та що там їжу — навіть пиво!

Щоб якось виправити це, гонконгська авіакомпанія Cathay Pacific розробила спеціальне «висотна» пиво Betsy, яке нібито зварено з урахуванням всіх особливостей сприйняття смаку на висоті 10 кілометрів. Пиво названо на честь першого літака авіакомпанії і подається пасажирів на рейсах до Великобританії. Про його смак відомо лише, що воно менш гірке, ніж звичайне «приземлене» пиво.

Читайте также:
Між чоловічим і жіночим інфарктом знайшли відмінності

Первое в мире специальное пиво для авиаперелётов

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: