Кошти користувачів гаманця IOTA Trinity вкрадені через уразливості в додатку

Команда IOTA вивчає повідомлення про можливу уразливість у своєму гаманці Trinity, яка потягнула за собою крадіжку коштів 10 користувачів. На даний момент транзакції в мережі тимчасово припинені.

Блокчейн-проект IOTA піддався атаці або злонамеренному використання уразливості в додатку Trinity Wallet. IOTA заявила, що почала отримувати звіти про крадіжку коштів від користувачів в середу і вирішила відключити сайт координатора мережі для подальшого розслідування. Розробники рекомендують користувачам не запускати додаток Trinity до подальших повідомлень.

IOTA Foundation вивчає проблему у більш ранньої версії свого гаманця. Розробники також намагаються проаналізувати схему атак хакерів і виконати ручну перевірку. Згідно із заявою IOTA, «перші (але не всі) біржі відповіли на запит і повідомили, що відстежуються кошти були переведені або переведені в готівку».

«Більшість доказів вказують на крадіжку «сидів», причина якої досі невідома і вивчається розробниками», – заявив IOTA Foundation. «Схоже, що всі жертви (близько 10 чоловік, які звернулися в IOTA Foundation на поточний момент) недавно використовували Trinity».

У соціальній мережі Twitter IOTA повідомила, що працює з експертами правоохоронних органів і кібербезпеки, щоб розслідувати скоординовану атаку, в результаті якої були вкрадені кошти. Компанія не розкриває загальну суму вкрадених коштів, однак користувач Twitter 00xou повідомляє, що було викрадено близько $1,6 млн у 10 користувачів. Також він зазначає, що проблема, швидше за все, виникла в настільній версії гаманця.

Читайте также:
DigitalMint встановила криптоматы в 20 магазинах мережі Circle K в США

Останнє оновлення статусу розслідування IOTA було зроблено 13 лютого о 23.45. У повідомленні йдеться:

«Ми все ще вивчаємо безліч можливих причин, включаючи експлойт попередньої версії Trinity з усіма її залежними об’єктами. Ми працюємо над вивченням атакованих «сидів» і проаналізували схему атаки, використовуючи набір нещодавно створених інструментів, а також завершили повну ручну перевірку. У зв’язку з тривалим розслідуванням ми будемо і далі зупиняти транзакції коштів в мережі. Зверніть увагу, що передача даних не порушена цим обмеженням».

Нагадаємо, що в грудні розробники IOTA повідомили про усунення збою, припинив роботу основної мережі, а також про випуск оновленої версії клієнта для повних вузлів IRI v1.8.3.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.