Варто придбати телевізор в інтернет-магазині?

Стоит ли приобрести телевизор в интернет-магазине?

Придбання техніки для дому в інтернет-магазині давно стало звичайною практикою, тим більше, що сьогодні це можна зробити досить легко. Порівняння цін, вивчення асортименту – ці дії можна виконувати, не виходячи з дому, сидячи за монітором. Багато ресурси, що спеціалізуються на реалізації техніки, навіть не мають роздрібних точок, а тому на таких сайтах можна придбати той же телевізор набагато дешевше, так як оренду торгових залів вони не оплачують, так само, як і не потребують великої кількості продавців-консультантів.

чи Варто розглядати відгуки, як характеристику інтернет-магазину техніки для дому?

Той, хто вперше хоче спробувати придбати телевізор недорого в інтернет магазині, не виходячи з дому, природно, побоюється, що з якістю представленого на сайті товару можуть виникнути проблеми в подальшому. Навіть якщо таке і трапиться, вирішення проблеми має бути максимально оперативними, а для того, щоб ні терміни, ні сервіс не засмутили покупця, необхідно більш ретельно підійти до вибору інтернет-магазину спочатку. Зокрема, слід звернути увагу на те, наскільки довго він працює в мережі, знайти відгуки на інших форумах – позитивні думки покупців говорять про те, що покупку робити не тільки можна, а й варто. Повинно насторожувати тільки велика кількість негативних оцінок, тоді як незначна частина негативу ще не говорить про те, що конкретний інтернет-магазин поганий.

Читайте также:
Випробуваний перший безпілотник з іонним двигуном

Великий асортимент, оперативність доставки і знижки, що надаються покупцям також свідчать про те, що сайт достатньо серйозне для того, щоб йому можна було довіряти.

Законна така діяльність і наскільки захищений покупець інтернет-магазину?

Не варто забувати і про наявність необхідних документів, зокрема, згідно з законом про рекламу кожен інтернет-магазин зобов’язується вказувати форму власності і ОРГН – дана інформація зазвичай вказується в нижній частині сайту.

Не варто забувати і про те, що на онлайн-покупки закон про захист прав споживачів поширюється точно так само, як і на звичайні, так як даний тип продажів трактується, як «дистанційний».

Для того, хто вже зробив свій вибір, важливим показником може також стати реакція менеджерів – те, наскільки швидко вони зателефонують для того, щоб підтвердити замовлення, говорить про правильну організацію. Відсутність дзвінка протягом максимум двох днів можна розцінювати, як тривожний сигнал і в такому випадку від покупки краще відмовитися.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: