У Києві за минулий рік було введено в експлуатацію 33 тисячі квартир – експерт

Орієнтовна кількість квартир, які були в минулому році введено в експлуатацію тільки в столиці, становить 33 тисяч. Таку думку висловив експерт з нерухомості, співзасновник компанії ЛУН.иа Андрій Міма, пише .

“Я взяв кількість зданих в експлуатацію метрів за даними Держстату в Києві і розділив на 50 метрів. Щоб приблизно прикинути, скільки квартир було здано. У результаті вийшло, що в минулому році Києві було здано 33 тисячі квартир, в області — 12 тисяч… Ясно, що це не точна кількість. А лише приблизне. Але це набагато ближче до реальності, ніж зі стелі взяті цифри”, — вважає експерт.

Він зазначив, що ситуація на ринку житлової нерухомості стабільна і говорити про надлишок пропозиції не варто.

Як повідомляв , експерти вважають, що краще інвестувати в покупку житла в новобудовах, адже купуючи квартири в старих будинках, інвестор отримує старі комунікації. При виборі забудовника варто звернути увагу на його історію та репутацію на ринку. Так, наприклад, найбільший столичний будівельний холдинг “Київміськбуд” на ринку вже 63 роки. Як підрахували в компанії зараз в будинках зведених “Київміськбудом” проживає близько 2 мільйонів киян.

Читайте также:  Селяни скорочують обсяги продажу свиней на забій

Источник

Залишити коментар