У Китаї розкрито криптовалютная піраміда на 13 мільйонів доларів

В Китае раскрыта криптовалютная пирамида на 13 миллионов долларов

Китайські правоохоронні органи заарештували творців шахрайської криптовалютной схеми, в рамках якої незаконним шляхом було отримано близько 13 мільйонів доларів від 13 000 чоловік.

Згідно з повідомленням місцевого ЗМІ Huashang News, схема була запущена 28 березня цього року після кількох місяців підготовки головним підозрюваним по прізвища Чжен, а також трьох його спільників. В рамках поліцейського розслідування було з’ясовано, що в цій схемі використовувалася криптовалюта під назвою Da Tang Coin (DTC), яка пов’язана з DTC Holding – фірмою під контролем підозрюваного, зареєстрованої в Гонконзі.

В різних рекламних заходах в декількох містах країни представники проекту стверджували, що нові учасники можуть заробити 80 000 юанів (приблизно 13 000 доларів) на день при початкових інвестиціях у розмірі 480 000 доларів для купівлі DBTC за ціною 0.5 долара за токен. Ці обіцянки високих доходів ґрунтувалися на комісії від розвитку дочірніх мереж і потенційного прибутку після того, як токен з’явиться на декількох біржах.

Щоб зробити проект більш переконливим, підозрювані найняли іноземця, який виступав у ролі голови DTC Holding і повинен був створити імідж компанії міжнародного блокчейн-стартапу. За даними China Daily, цією людиною став Євген Суботін, який відвідував захід DTC Holding Xian у якості генерального директора.

У повідомленні також йдеться, що компанія рекламувала потенціал DBTC, заявляючи, що вона потрапить в лістинг декількох бірж, таких як Shangya, U-Coin і ZB.com. Суботін також заявляв, що токен в кінцевому підсумку буде використовуватися реальному житті, включаючи роздрібні платежі, готельний бізнес та освіта.

Поліція Сіаня приступила до розслідування 5 квітня після отримання скарг від жителів міста, які вклали кошти в цю піраміду. У цьому році Міністерство безпеки Китаю, агентство, яке контролює поліцейські сили країни, почала прикладати більше зусиль до боротьби з фінансовими злочинами. У січні міністерство заявило, що воно продовжить боротьбу з криптовалютными пірамідами.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Роберт Дауні мл. попросився у фільм Джеймса Кемерона
Роберт Дауні мл. попросився у фільм Джеймса Кемерона

Виконавець ролі Залізної людини у фільмі "Месники 3: Війна нескінченності" Роберт Дауні мл. взяв участь нарівні з іншими зірками картини...

Закрыть