У криптовалютный гаманець Coinbase Wallet додана підтримка биткоина

Володимир Опря

Криптовалютный гаманець Coinbase Wallet був запущений близько півроку тому, але тільки зараз американська криптовалютная біржа вирішила додати в нього підтримку биткоина.

«Наша мета – це створення кращого в світі криптовалютного гаманця для звичайних користувачів. На сьогоднішній день Coinbase Wallet вже підтримує ефір, Ethereum Classic і більше 100 000 токенів стандарту ERC-20 і ERC-721 на базі Эфириума. Додавання биткоина є важливим кроком в цьому напрямку», – йдеться в заяві компанії.

Нове оновлення гаманця для систем iOS і Android, в якому буде реалізована підтримка биткоина, з’явиться протягом наступного тижня. Coinbase Wallet буде підтримувати як SegWit-адреси з більш низькою вартістю трансакцій, так і адреси старого формату. Крім того, користувачі зможуть переключитися на тестову мережу Биткоина в розширених налаштуваннях.

Захист ключів як і раніше буде здійснюватися за допомогою технології Secure Enclave, яка вважається найбільш безпечним способом захисту особистих даних на мобільних пристроях. Крім того, представники біржі зазначили, що робота над інтеграцією Bitcoin Cash, лайткоина «та інших популярних криптовалют» йде повним ходом.

Читайте также:
Проект Thundercore випустив код для протоколу консесуса Pala

Зазначимо, що два тижні тому криптовалютная біржа Coinbase початку підтримку транскордонних грошових переказів для інституціональних клієнтів в Азії, Великобританії і Європі.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Comments: 1
  1. Dawson

    Я доволен кошельком eo.finance :)

Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.