Вальтер, Беретта і Глок: 7 легендарних пістолетів, які не здатні витіснити новинки ринкуРинок зброї з кожним роком все більше розширюється. В умовах постійного науково-технічного прогресу з’являються все нові і нові модифікації пістолетів. Однак є такі моделі, які перевірені часом і різними умовами, а їх популярність з роками тільки збільшується. До вашої уваги сімка найбільш відомих пістолетів, які не здатні витіснити новинки ринку.

1. Glock 17

Вальтер, Беретта и Глок: 7 легендарных пистолетов, которые не способны вытеснить новинки рынка
Найпопулярніший пістолет з Австрії. /Фото: profile.ru

Дітище австрійської фірми Glock GmbH вже три десятиліття залишається одним з найбільш впізнаваних моделей ручної зброї на планеті. Відмінними рисами моделі Glock 17 є відсутність прапорця запобіжника і високоміцний пластик в якості матеріалу. Незважаючи на те, що спочатку пістолет проводився на потреби Збройних Сил Австрії, сьогодні його активно використовують як співробітники правоохоронних органів, так і цивільні як засіб персонального захисту.

2. Beretta 92FS

Вальтер, Беретта и Глок: 7 легендарных пистолетов, которые не способны вытеснить новинки рынка
Любителі зброї пізнають цей пістолет з півпогляду. /Фото: wallpaperscave.ru

Цей «член родини» пістолетів Beretta 92 від знаменитої італійської збройової компанії є чи не найвідомішою і впізнаваною моделлю в світі. Відмітними особливостями Beretta 92FS – порівняно з Beretta 92F – стали диск невеликого розміру на голівці осі курка і канавкою уздовж нижньої лівої кромки затвора.

Читайте также:
Тест: чи зможеш відрізнити робота від людини?

Сфера застосування даної моделі просто величезна: його однаково люблять і солдати збройних сил, і бійці спецпідрозділів, і цивільні. Обсяги виробництва мегапопулярної Beretta 92FS також були відповідними. Так, за інформацією Novate.ru щорічно випуск даної серії в Італії та інших країнах за офіційною ліцензією налічує близько ста тисяч примірників.

3. Walther P99

Вальтер, Беретта и Глок: 7 легендарных пистолетов, которые не способны вытеснить новинки рынка
Відомий німецький пістолет. /Фото: lanzshootingsupplies.com

Історія цього пістолета досить незвичайна. Дітище знаменитої німецької збройової фірми «Carl Walther Sportwaffen GmbH» розроблялося в середині дев’яностих років минулого століття для місцевої поліції і армії…Фінляндії. Однак після налагодження масового виробництва моделі в 1999 році в різних модифікаціях його стали брати на озброєння і в ряді інших європейських держав. Walther P99 однаково активно використовували як співробітники поліції, так і армійські спецпідрозділи.

Згідно поширеній думці, дана модель замінила попередню, Walther P88, коли з’ясувалося, що вона занадто дорога, щоб бути пущеним в масове виробництво. Однак обидві модифікації підлаштовували під найбільш поширений патрон – 9×19 мм Парабелум. Пістолет був невеликого розміру, і його можна назвати навіть компактним. Однак це не позначається на його потужності. Ще однією перевагою Walther P99 була рамка з полімерних матеріалів.

Читайте также:
SpaceX пробує вертикально посадити ракету: онлайн

4. H&K Mark 23

Вальтер, Беретта и Глок: 7 легендарных пистолетов, которые не способны вытеснить новинки рынка
Лазерна покажчик та глушник – відмінні риси цієї моделі. /Фото: imgur.com

Ще одна німецька модель, яка, в свою чергу, користується великою популярністю на американському ринку. До того ж H&K Mark 23 стоїть на озброєнні спецпідрозділів США.

Користувачі пістолета відзначають його легкість і компактність, але при цьому він досить потужний. Крім того, у нього легка віддача і м’який спуск. Наявність лазерного целеуказателя і глушника працює тільки в плюс моделі. Одночасно з цим такий апгрейд не заважає H&K Mark 23 зручно сидіти в руці.

5. HS 2000

Вальтер, Беретта и Глок: 7 легендарных пистолетов, которые не способны вытеснить новинки рынка
Хорвати також випустили дуже популярну модель пістолета. /Фото: zonwar.ru

Напівавтоматичний пістолет з полімерним каркасом і ударно-спусковим механізмом подвійної дії є дітищем заводу HS Produkt (IM Metal), який знаходиться в хорватському місті Karlovac – там його виробляють з 1999 року. Серед переваг даної моделі можна відзначити чотири автоматичних запобіжника, один з яких рукояточный, розташований в задній частині рукоятки пістолета.

Прийнятий на озброєння хорватської армії і спроектований під стандартний патрон 9×19 мм Парабелум, HS 2000 швидко вийшов на зовнішній ринок, головним чином – США. У загальній складності пістолет використовується в десяти країнах світу, серед яких Ірак, Україна, Грузія і навіть Індонезія.

Читайте также:
9 ароматів духів, які були добре відомі кожній радянській жінці

Цікавий факт: з назвою моделі у авторів проблем не виникало – воно відразу вказує на батьківщину пістолета. Абревіатура HS розшифровується гранично ясно – Hrvatski Samokres, що в перекладі означає «Хорватська Пістолет».

6. Smith & Wesson .500 S&W Magnum

Вальтер, Беретта и Глок: 7 легендарных пистолетов, которые не способны вытеснить новинки рынка
Один з найбільш знаменитих револьверів. /Фото: wikipedia.org

Коли мова заходить про найвідоміших револьверах, любителі зброї відразу ж згадають модель Smith & Wesson .500 S&W Magnum, яка є дітищем однією з знаменитих американських компаній по виробництву даного типу зброї. Револьвер досить потужний, а тому має достатньою силою віддачу.

Розроблено револьвер барабанного типу подвійної дії з механічним прицілом у 2003 році як зброя для полювання на велику дичину, а також спортивної стрільби. Однак нерідко Smith & Wesson .500 S&W Magnum використовується і для особистої самооборони.

7. Colt M1911

Вальтер, Беретта и Глок: 7 легендарных пистолетов, которые не способны вытеснить новинки рынка
Нестаріюча класика популярного серед зброї. /Фото: warspot.com

Ця модель Кольта давно стала легендарною за свою довгу історію. Адже номер 1911 відображає рік початку виробництва цього напівавтоматичного пістолета для постачання на озброєння в армію, а тривав випуск аж до 1985 року. Всього ж у США тільки уряд закупило 2,7 мільйонів одиниць Colt M1911. Однак зупинка виробництва не зупинило величезну популярність моделі – вона і сьогодні користується великим попитом, як і раніше, утримуючи звання класичного пістолета на збройовому ринку.

Читайте также:
Кращий ніж для виживання і полювання Fallkniven F1 від військових Швеції

На додаток до теми: 6 нетривіальних зразків зброї, в існування яких не віриться

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.