Донецька фільтрувальна станція знову зупинилася

В результаті обстрілу фільтрувальна станція припинила роботу.

Донецька фільтрувальна станція ввечері 22 липня була знеструмлена і припинила роботу. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО на своїй сторінці в Facebook.

Українська сторона Спільного центру з контролю і координації заявляє, що є черговою провокацій з боку сепаратистів.

Зазначається, що про НП на ДФС українську сторону СЦКК повідомили працівники станції. При цьому, протягом 20 хвилин сепаратисти заявили про нібито початок обстрілу Збройними силами України, що привело до знеструмлення станції.

“Українська сторона впевнена, що цей фейковий обстріл ні що інше, як інсинуація з метою дискредитації української влади і ВСУ. Це вже друга подібна спроба організована НВФ ОРДО за два останні дні”, – йдеться в повідомленні.

У КП Компанія Вода Донбасу повідомляють, що 22 липня о 19.25 в результаті бойових дій знеструмлена Донецька фільтрувальна станція.

“Зупинена подача води в міста: Авдіївка, частково Донецька і Ясинуватої, селища: Верхнеторецкое, Червоний Партизан, села: Василівка і Крута Балка”, – йдеться в повідомленні компанії.

Читайте также:  Підсумки 26 листопада: С-400 в Сирії, мінування РадыСюжет

Нагадаємо, 1 липня в результаті бойових дій сталося пошкодження високовольтної лінії електропередач, що призвело до припинення електропостачання Донецької фільтрувальної станції. 3 липня .

Загострення в Донбасі

Источник

Залишити коментар