Ще один населений пункт на Луганщині приєднався до території, підконтрольної Україні

Село Катеринівка Попаснянського району (Луганська обл.),  що знаходиться на лінії розмежування, приєднано головою Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадієм Москалем до контрольованої Україною території, розблоковано фінансування населеного пункту.

«До контрольованої Україною частини Луганської області приєднаний ще один населений пункт – Катеринівка Попаснянського району. Село фактично знаходиться в нічийній, так званій «сірій» зоні, за крайнім українським блокпостом. Підрозділи наших військових тут не дислокуються, однак бойовиків так званої «ЛНР» теж немає», – йдеться в повідомленні прес-служби Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Як уточнюють у прес-службі, Катеринівка юридично належить до Березовської сільської ради, що знаходиться в окупації, тому село позбавили фінансування. Місцеві жителі почали звертатися до місцевої влади з проханням повернути їх знову в Україну».

Г.Москаль заявив, що Катеринівка не окупована «ЛНР», а більшість місцевих жителів рішуче налаштовані за Україну.

«Тому я вже дав вказівку розблокувати фінансування і офіційно приєднати цей населений пункт до контрольованої Україною частини Луганщини. На будівлі в центрі села встановлений жовто-синій прапор», – повідомив глава Луганської області.

У прес-службі поінформували, що нині в селі проживає 162 місцевих жителя та 32 переселенця (більшість – з окупованого Первомайська Луганської області).

Джерело: Інтерфакс-Україна.


Leave a Reply

Your email address will not be published.