Кабмін дозволив цілодобовий показ фільмів 18+ в Україні

Иллюстрационное фото

Міністерство культури повідомляє, що Кабиинет міністрів України скасував тимчасове обмеження на показ фільмів категорії 18+ в українських кінотеатрах.

Тепер за недопущенням осіб віком до 18 років на фільми такої категорії повинні стежити самі кінотеатри, передає Інтерфакс-Україна.

“3 жовтня Кабінет Міністрів України прийняв рішення про скасування тимчасових обмежень демонстрування фільмів з індексом 18+, що в свою чергу, буде сприяти різноманітності вечірніх сеансів у кінотеатрах та впровадження прогресивного зарубіжного кинодемонстрационного досвіду в Україні. Це рішення Уряду, розроблене Міністерством культури України, Державним агентством України з питань кіно у відповідності з пропозицією громадської спілки Союз кінотеатрів України щодо удосконалення законодавства у сфері кінопрокату України”, – повідомили в Мінкульті.

Дивіться також

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: