Макаревич виступить на київському фестивалі поезії

Російський музикант проведе в столиці закриті творчі вечори.

Співак і громадський активіст Андрій Макаревич приїде в Київ на міжнародний фестиваль поезії Київські лаври: молодіжний формат. Про це Корреспондент.net повідомив організатор заходу Олександр Кабанов.

16 і 17 травня музикант проведе в столиці закриті творчі вечори. Потрапити на них зможуть тільки учасники та гості фестивалю, так як кількість місць обмежена, зазначив організатор. При цьому вхід на всі заходи фестивалю вільний.

“Макаревич приїжджає за свій рахунок і без гонорару, щоб поспілкуватися з молодими українськими поетами, – розповів Корреспондент.net Кабанов. – Це звичайна поїздка до друзів: поезія, музика, ніякої політики. І з пресою музикант точно не буде спілкуватися”.

Зокрема, 16 травня Макаревич проведе двогодинний вечір, а на наступний день виступить з поетом Бахытом Кенжеевым з США. В рамках спільного вечора Макаревич в якості експерта відповість на питання про любов, алкоголь і весни, а також про вплив “ритуальних вад на натхнення і творчість”.

Фестиваль поезії пройде з 14 по 19 травня за участю понад сотні авторів з України, Грузії, Росії, Ізраїлю та США. Організатор заходу – журнал ШО. З Програмою фестивалю можна ознайомитися .

Як повідомляв Корреспондент.netз-за чуток про його побиття в Україні, які в прес-службі музиканти назвали вигадкою.

Источник:     korrespondent.net


Leave a Reply

Your email address will not be published.