МЗС: У в’язницях за кордоном утримуються майже 300 українських моряків

У МЗС України підрахували кількість затриманих за кордоном українських моряків

Станом на 9 жовтня у в’язницях за кордоном утримуються понад 290 українських моряків.

Про це повідомили в Департаменті консульської служби МЗС України на презентації проекту щодо попередження залучення моряків до злочинів на море.

У відомстві нагадали, що судна з українцями на борту затримувалися в портах Греції, Італії, Франції, Іспанії, Лівії і Нігерії.

В основному, співвітчизників підозрюють у перевезенні нелегальних мігрантів, а також у контрабанді вибухових речовин і тютюнових виробів у треті країни.

Раніше повідомлялося, що біля берегів Греції затримали судно під українським прапором і трьох українців-членів екіпажу.

Це не перший випадок з участю українських моряків. Так, у липні поточного року суд грецького міста Пірей засудив до 180 років в’язниці музиканта Івано-Франківської групи “Перкалаба” Сергія Шваюка і його друга Петра Литвинчука за звинуваченням у незаконному перевезенні мігрантів.

Дивіться також

На початку вересня суд грецького міста Каламата виніс обвинувальні вироки стосовно шести громадян України за незаконне перевезення мігрантів з країн Близького Сходу.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
На військовому складі поблизу Ічні тривають вибухи різної інтенсивності
На військовому складі поблизу Ічні тривають вибухи різної інтенсивності

Рятувальники поки не можуть почати ліквідацію НС на військовому складі поблизу Ічні Станом на 7 ранку на території шостого арсеналу...

Закрыть