Окупаційна влада приховує аварію з “кримськими турбінами” Siemens – МинВОТ

На знімках виявлено ознаки руйнування даху одного з виробничих приміщень Балаклавської ТЕС

В окупованому Криму на території недобудованої Балаклавської ТЕС сталася аварія в приміщенні, де встановлені газові турбіни Siemens. Окупаційна влада приховує цей факт.

Про це повідомили в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

За даними української влади, аварія на Балаклавській ТЕС, яка будується поблизу Севастополя, сталася до 30 серпня 2018 року, про що свідчать аерознімки.

Згідно з наявними даними, в приміщенні, де встановлені газові турбіни Siemens, прогоріла покрівля даху розмірами 10х20 метрів. Попередньо встановлено, що аварія сталася через порушення інженерних і будівельних норм персоналом ТЕС, а компанія Siemens не надала своїх фахівців для налагодження і запуску обладнання.

У МинВОТ додали, що аварія стала причиною третього перенесення запуску Балаклавської ТЕС в експлуатацію, а також обмеження енергопостачання на території Криму.

Нагадаємо, що зазначені газові турбіни Siemens були завезені в окупований Крим у липні 2017 року в обхід міжнародних санкцій.

Читайте также:
Вести: сайт з квитками на дебати Зеленського і Порошенко «ліг»

Компанія Siemens повідомила, що турбіни будувалися для російської Тамані, але потрапили в окупований Крим. Після цього ЄС розширив санкції проти Росії через поставок турбін.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: