Окупаційна влада приховує аварію з “кримськими турбінами” Siemens – МинВОТ

На знімках виявлено ознаки руйнування даху одного з виробничих приміщень Балаклавської ТЕС

В окупованому Криму на території недобудованої Балаклавської ТЕС сталася аварія в приміщенні, де встановлені газові турбіни Siemens. Окупаційна влада приховує цей факт.

Про це повідомили в Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

За даними української влади, аварія на Балаклавській ТЕС, яка будується поблизу Севастополя, сталася до 30 серпня 2018 року, про що свідчать аерознімки.

Оккупационные власти скрывают аварию с "крымскими турбинами" Siemens - МинВОТ

Згідно з наявними даними, в приміщенні, де встановлені газові турбіни Siemens, прогоріла покрівля даху розмірами 10х20 метрів. Попередньо встановлено, що аварія сталася через порушення інженерних і будівельних норм персоналом ТЕС, а компанія Siemens не надала своїх фахівців для налагодження і запуску обладнання.

У МинВОТ додали, що аварія стала причиною третього перенесення запуску Балаклавської ТЕС в експлуатацію, а також обмеження енергопостачання на території Криму.

Нагадаємо, що зазначені газові турбіни Siemens були завезені в окупований Крим у липні 2017 року в обхід міжнародних санкцій.

Читайте также:  Аваков пообещал уволить пять тысяч судей

Компанія Siemens повідомила, що турбіни будувалися для російської Тамані, але потрапили в окупований Крим. Після цього ЄС розширив санкції проти Росії через поставок турбін.

Источник

Залишити коментар