Від кібератаки постраждали 10% комп’ютерів в Україні

Кібератака в Україні вивела з ладу до 10% приватних, урядових і корпоративних комп’ютерів.

У результаті хакерської атаки, що сталася 27 червня в Україні, було виведено з ладу до 10 відсотків приватних, урядових і корпоративних комп’ютерів. Про це повідомив заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків, передає .

За його словами, це приблизні дані, вони не включають деяких категорій комп’ютерів в комерційних організаціях. Половина заражених урядових і комерційних комп’ютерів зовсім вийшли з ладу, зазначив Шимків.

Заступник глави АП також зазначив, що, зокрема були вражені важливі організації інфраструктури, однак в основному – бізнес.

Нагадаємо, глобальна хакерська атака вірусу-здирника Petya 27 червня вразила IT-системи компаній України і низки інших країн, більшою мірою торкнувшись Україну. Атаці піддалися комп’ютери нафтових, банківський, енергетичних, телекомунікаційних, фармацевтичних компаній, сайти держорганів. 1 липня СБУ заявила, що встановила причетність спецслужб Росії до атаки вірусу.

4 липня департамент кіберполіції, разом з фахівцями СБУ і прокуратури Києва .

Кібератака в Україні

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: