Майже 40 тисяч ветеранів Донбасу отримають набори від Ахметова

Бізнесмен масово привітав учасників ВВВ з днем Перемоги.

38 тисяч ветеранів Донбасу отримають подарунки до Дня Перемоги. Про це розповіли в Гуманітарному штабі Ріната Ахметова.

Роздача святкових наборів буде йти в 68 містах Донбасу – як на пунктах видачі гуманітарної допомоги, так і з доставкою по квартирах. Право на подарунок отримали учасники бойових дій віком від 83 років, а також інваліди війни.

“З кожним роком учасників тієї війни все менше. Сьогодні тим, хто приймав участь у бойових діях, в більшості за 90. Можливо, цей ювілей – це останній привід широко привітати безпосередніх учасників війни”, – заявили в Гуманітарному штабі.

У набори входять чайна чашка з пам’ятним написом, чай, цукерки і бісквітний рулет, шампунь, туалетне і господарське мило, а також листівка з особистим привітанням.

“У війну ми виживали в підпаленому німцями Кременчуці, а зараз доводиться виживати в Донецьку. І наше життя залежить від цих продуктових наборів від Гуманітарного штабу, за які ми, старики, щиро вдячні”, – цитує Штаб 86-річну донеччанку Любов Петрову.

Гуманітарний штаб Ахметова займається наданням масової допомоги жителям Донбасу по обидві сторони фронту”. За час роботи фонду мешканцям регіонах видано більше трьох мільйонів продуктових наборів.

 

Сьогодні, 9 травня, в Україні і світі відзначають . В , на який донеччани принесли фотографії своїх родичів, які брали участь у Великій вітчизняній війні.

У Києві Парад перемоги і щорічний салют скасували. Інші святкові заходи проходять на площі Слави та Музей історії Великої Вітчизняної війни – тут проведуть марш військові оркестри, відбудеться концерт. Президент Петро Порошенко прийме присягу у 500 новобранців.

 

 

 

 

 

 

Источник:     korrespondent.net


Leave a Reply

Your email address will not be published.