Під Києвом внаслідок ДТП загинув український політолог

Мотоцикл Дмитра Косенко відкинуло на відстань близько 200 метрів

Український політолог Дмитро Косенко розбився на мотоциклі в Київській області. Трагедія сталася в ніч на неділю, 7 жовтня, недалеко від села Віта Поштова.

Про це повідомив його приятель, політичний експерт Кирило Молчанов в Facebook.

Дмитро Косенко рухався по трасі у бік Києва, можливо, на дуже високій швидкості, а поворот була погано освітлена. Він не помітив відбійник, не зменшив швидкість, зіткнувся з перешкодою і миттєво загинув. Його тіло знайшли понівеченим. Мотоцикл відкинуло на відстань близько 200 метрів.

У лікарні у важкому стані забрали дівчину, яка їхала на мотоциклі разом з політологом.

Відео з місця ДТП

Де приблизно сталося ДТП: карта

Кандидат політичних наук Дмитро Косенко з вересня 2014 року працював асистентом кафедри політології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Викладав політологію, історію зарубіжних політичних вчень, історію і теорію демократії. В сфері інтересів вченого були політична влада і концепції демократії.

Є лауреатом премії Національної академії наук України для молодих вчених за цикл робіт Концепція політичної влади в теорії комунікативної дії Юргена Габермаса.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
В санаторії в Хмельницькій області вихователь бив ногами дітей і змусив стояти на колінах - Кулеба
В санаторії в Хмельницькій області вихователь бив ногами дітей і змусив стояти на колінах – Кулеба

Дітей змусили стати на коліна з піднятими руками У Хмельницькій області вихователя Великожванчицкого обласного дитячого пульмонологічного санаторію звинувачують у застосуванні...

Закрыть