Романа Сущенко відвідали в СІЗО дружина і дочка

Роман Сущенко засуджений до 12 років колонії суворого режиму

Колишній російський адвокат Марк Фейгін заявив про те, що українського журналіста Романа Сущенко перед етапуванням у колонію відвідали в російському СІЗО дружина і дочка.

“Сьогодні Роману Сущенко у в’язниці Лефортово в Москві відвідали дружина і дочка. Я вже в Києві. Завтра о 14.30 приходьте в УКРІНФОРМ. Там ми разом з сім’єю Сущенко проведемо прес-конференцію і відкриємо виставку його малюнків”, – заявив Фейгін.

Читайте також:

Нагадаємо, Верховний суд Росії визнав законним вердикт Московського міського суду про 12 років ув’язнення для українця Сущенко.

30 вересня 2016 року співробітники ФСБ заарештували Сущенко на території Росії.

3 жовтня того ж року в ФСБ заявили, що український журналіст, який протягом останніх шести років працював кореспондентом інформаційного агентства Укрінформ у Франції, нібито був полковником української військової розвідки і збирав секретні відомості про діяльність російської армії і Росгвардии.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: