Російські церкви втратять право називатися українськими – Філарет

Патріарх Філарет

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет заявив, що після надання Томосу про автокефалію єпархії Московського патріархату, які відмовляться від об’єднання, не зможуть називатися українськими.

“Ті українські єпархії, які не приєднаються до єдиної Української православної церкви, не будуть мати права називатися українською церквою”, – цитує його заяву Радіо Свобода.

За словами Філарета, такі церкви продовжать свою діяльність на території України нарівні з українською церквою, однак будуть мати іншу назву.

Дивіться також

Нагадаємо, що Синод Константинопольського патріархату скасував лист Синоду від 168 року, після якого Київська митрополія потрапила під юрисдикцію Москви, відновив канонічний статус предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату Філарета і предстоятеля Української автокефальної православної церкви Макарія. Процес надання Томосу триває.

Що таке автокефалія

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: