Російські церкви втратять право називатися українськими – Філарет

Російські церкви втратять право називатися українськими – Філарет

Патріарх Філарет

Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет заявив, що після надання Томосу про автокефалію єпархії Московського патріархату, які відмовляться від об’єднання, не зможуть називатися українськими.

“Ті українські єпархії, які не приєднаються до єдиної Української православної церкви, не будуть мати права називатися українською церквою”, – цитує його заяву Радіо Свобода.

За словами Філарета, такі церкви продовжать свою діяльність на території України нарівні з українською церквою, однак будуть мати іншу назву.

Дивіться також

Нагадаємо, що Синод Константинопольського патріархату скасував лист Синоду від 168 року, після якого Київська митрополія потрапила під юрисдикцію Москви, відновив канонічний статус предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату Філарета і предстоятеля Української автокефальної православної церкви Макарія. Процес надання Томосу триває.

Що таке автокефалія

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.