“З великою часткою ймовірності”: СБУ про причетність ПВК Вагнера до вбивства російських журналістів в ЦАР

СБУ відомі особистості більше двох тисяч найманців ПВК Вагнера

До вбивства в Центральноафриканській республіці російських журналістів Орхана Джемаль, Кирила Радченко та Олександра Расторгуєва з великою часткою ймовірності причетні російські найманці.

Про це в інтерв’ю Українським новинам з посиланням на наявні дані заявив глава апарату Служби безпеки України Ігор Гуськов.

“Та інформація, яка у нас є і якою з нами діляться наші колеги, говорить про те, що до цього вбивства, з великою часткою ймовірності, причетні російські найманці, які знаходяться в ЦАР”, – розповів він.

При цьому Гуськов підкреслив, що мова йде саме про бойовиків російської приватної військової кампанії Вагнера.

“Конкретна інформація про присутності бойовиків Вагнера в ЦАР у нас є. Що роблять зараз російська влада? Намагаються всіх переконати, що ПВК Вагнера вже не існує і ніколи не існувало. Але у нас є список з більш ніж 2 тисяч прізвищ найманців цієї ПВК з усіма персональними даними та особистими номерами”, – зазначив він.

Читайте также:  Перестрілка в Мукачево: траса Київ-Чоп залишається перекритою

Раніше повідомлялося, що в Центральноафриканській республіці розстріляли знімальну групу російських документалістів, які розслідували діяльність російських найманців і їх зв’язки з місцевими бойовиками.

Источник

Залишити коментар