З чого розпочати лікування запущених зубів?

Здоров'я

Лікування запущених зубів – часте явище у стоматологічній практиці. Хтось боїться стоматолога, у когось не вистачає часу чи коштів вчасно звернеться до лікаря – а в результаті запущені зуби. Як же їх вилікувати, розуміємось у статті.

Не кожна людина звертається до стоматолога для регулярного огляду. Більшість приходить, коли з’являються болі, набряки та запалення ясен, кровоточивість та неприємний запах із рота. Бувають і дуже занедбані випадки, коли звертається пацієнт із великою кількістю практично зруйнованих зубів, зубного каменю, глибоким карієсом та іншими проблемами.

З чого розпочати лікування запущених зубів?
Джерело: lukashuk.com.ua

Навіть дуже запущені зуби можна вилікувати та відновити нормальну функціональність зубного ряду. Для цього слід пройти такі етапи:

 1. Первинна консультація у стоматолога.
 2. Діагностування наявних проблем ротової порожнини.
 3. Лікування пошкоджених зубів, які викликають біль.
 4. Після усунення найгостріших проблем розробляється детальний план лікування для кожного конкретного випадку.
 5. Зміна зубної щітки та інші заходи щодо усунення мікробів та інфекцій ротової порожнини.
 6. Чистка зубного каменю.
 7. Лікування зубів проводиться після розподілу на 4 групи: безнадійні; зуби, які можна спробувати зберегти; які потребують лікування; здорові зуби.
 8. Насамперед видаляють безнадійні зуби і доки гоїться ясна, пробують лікування тих, які умовно піддаються лікуванню. Якщо воно не допомагає, деякі з таких зубів також вимагають видалення.
 9. Лікування зубів, які однозначно зберігаються.
 10. Завершальний етап – протезування.
Зміст
 1. Де краще лікувати зуби?
 2. Де дешевше зробити зуби?
 3. Як лікувати зуби?
Читайте также:
Житель США заразився рак від кишкового паразита

Де краще лікувати зуби?

Лікування зубів важливо довіряти професіоналам. Однією з найкращих клінік Києва пацієнти вважають клініку Лукашука. Досвідчені лікарі та сучасні методи лікування допомагають повернути гарну усмішку навіть у найзапущеніших випадках.

З чого розпочати лікування запущених зубів?
Джерело: lukashuk.com.ua

Чому кияни та гості міста обирають клініку Лукашука?

 • Віртуозна робота стоматологів.
 • Акцент клініки на сучасних технологіях імплантації зубів.
 • Використання сучасного діагностичного обладнання: оптичний мікроскоп та бінокулярів; панорамний та прицільний знімок зубів; КТ; цифровий відбиток; комп’ютерне моделювання посмішки; комп’ютерна анестезія та ін.
 • Великий спектр послуг: імплантація; вирівнювання зубів (металеві, сапфірові, керамічні, лінгвальні брекети); протезування; видалення; чищення; пломбування; лікування чи видалення зубів; дитяча стоматологія.
 • Гнучка цінова політика: постійні знижки та акції, доступна розстрочка.

Де дешевше зробити зуби?

Комплексне лікування зубів у стоматологічних клініках Києва може відрізнятись якістю послуг, використанням різних технологій та обладнання. Залежно від рівня фахівців та обладнання можуть відрізнятись ціни.

У центрі дентальної імплантації та естетичної стоматології Лукашука середні ціни на найпопулярніші послуги:

 • консультація стоматолога – від 249 грн.;
 • лікування карієсу – від 1155 грн.;
 • дитяча стоматологія – від 480 грн.;
 • протезування – від 1300 грн.;
 • видалення зуба (включаючи консультацію та анестезію) — від 1750 грн.
Читайте также:
Як запобігти захворюванню зубів і ясен

У більшості випадків підсумкова вартість розраховується індивідуально для кожного клієнта, залежно від комплексу послуг, можливості надання знижки та акцій, що діють.

З чого розпочати лікування запущених зубів?
Джерело: lukashuk.com.ua

Порівняння цін на стоматологічні послуги в Києві

З чого розпочати лікування запущених зубів?
Джерело: lukashuk.com.ua

Вибирати стоматологічну клініку слід не лише, виходячи із низької вартості послуг. Часто при дешевизні якість відповідна. Важливим є професіоналізм лікаря, тому багато хто обирає клініку Лукашука.

Як лікувати зуби?

Будь-яке лікування проблем ротової порожнини має починатися з повноцінної діагностики у лікаря. На первинній консультації відбувається оцінка стану зубів, виявлення проблем, які потребують термінового вирішення, та створення попереднього плану терапії.

Комплексний план лікування включає такі етапи:

 1. Діагностика. Залежно від серйозності проблем зубного ряду, можуть знадобитися консультації ортопеда, хірурга, ортодонта, імплантолога та інших фахівців. Потім необхідно провести апаратну діагностику: панорамний 3D знімок щелепи, комп’ютерна діагностика, прицільний знімок зуба, цифровий відбиток і т.д.
З чого розпочати лікування запущених зубів?
Джерело: lukashuk.com.ua
 1. Складання плану. Пацієнту пропонується оптимальний план лікування зубів. За бажанням знизити підсумкову вартість деякі процедури можуть бути замінені з урахуванням побажань. На цьому етапі лікар виділяє термінові проблеми (видалення, лікування при больовому синдромі, усунення інфекцій, запалень) та другорядні (поступове лікування зубів, які можна відновити, імплантація, вирівнювання прикусу).
 2. Гігієна порожнини рота. Початковий етап полягає у видаленні зубного каменю та нальоту ультразвуком. Ця процедура сприяє знищенню бактерій та перешкоджає розвитку запальних процесів.
 3. Усунення проблем ясен або їх профілактика. Лікування запальних процесів та кровоточивості ясен. Запалення ясен може призвести до розвитку пародонтозу та є перешкодою для встановлення зубних імплантів.
 4. Лікування карієсу. Залежно від ступеня захворювання потрібна різна кількість процедур. При поверхневому ураженні одного або декількох зубів необхідне чищення та встановлення пломби. У більш важких випадках може знадобитися видалення зубного нерва, пломбування каналів та встановлення коронки.
 5. Хірургія. Це видалення пошкоджених зубів, які неможливо відновити. Хірургічне втручання може знадобитися також за наявності ретинованих одиниць (поза щелепою) або за імплантації.
 6. Ортодонтичні процедури. Виправлення неправильного прикусу, встановлення брекетів, пластин, ретейнерів.
 7. Встановлення протезів. У деяких випадках, коли проблема не така істотна, проводять реставрацію зубів з використанням вінірів або коронок.
 8. Встановлення імплантів. Цілком віддалені або відсутні одиниці замінюють імплантами.
Читайте также:
Вчені виявили несподіваний ознака швидкої смерті

Слідкуйте за своїми зубами і не бійтеся звернутися до стоматолога, навіть якщо упустили початок розвитку проблеми. Сьогодні все можна виправити та повернути білу усмішку. Сучасні технології та професіоналізм лікаря творять чудеса!

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.