Сама незвичайна екскурсія або “місця сили” Києва

fallback Культура

Все більш популярними стають Тури по Україні та світу по так званим «місцях сили». Як не дивно, епіцентром таких місць в нашій країні є столиця – місто Київ. Саме тут зароджувалася історія православних народів, була заснована знаменита Київська Русь, саме в цих водах князь Володимир хрестив слов’ян.

У Києві, якщо розібратися, є місця з енергетики не менш сильні, ніж відомий Стоунхендж у Великобританії, гори Тибету, печери в Індії, піраміди в Єгипті або район Єрусалиму, священний для всіх християн. І даний факт не вигадка, NASA у своїх дослідженнях енергетичних випромінювань Землі підтвердила, що в Україні справжній Епіцентр енергетично сильних точок. Чому так став популярний туризм по місцях сили, адже по них подорожують не тільки релігійні паломники, містики або вчені? Давайте розберемося разом. Для початку, що таке “місце сили” – це енергетично активна місцевість, потрапляючи в яку будь-яка людина, відчуває приплив енергії, вібрації і навіть потоки, не тільки психологічно, але навіть на фізичному рівні. У таких місцях люди відчувають гармонію, баланс і приємне відчуття умиротворення. У стародавні часи народи активно використовували такі місця для цілительства, різних обрядів або в побуті. Таким місцем може бути ландшафт, природне джерело, будова, з яким пов’язані значущі події людей, або навіть місця з природними аномаліями. Найцікавіше, що саме людина по закінченню часу найбільш впливає на активність таких місць. Чим більше забуті події, чим менше людей приходить в дані місця, тим менш активними стають енергетичні вузли. Тому переглядаючи наш список рекомендованих місць Сили, ви напевно помітите, що навіть не усвідомлено, ці пам’ятки, є одними з найбільш відвідуваних туристами.

Читайте также:
5 відомих режисерів, які не тільки знімали фільми, які були талановитими вчителями

Києво-Печерська Лавра

1. Києво-Печерська Лавра-найсильніша за енергетикою місцевість, завдяки своїй найдавнішій історії та концентрації подій, досі притягує своєю силою паломників. Заснована була ще в 1051 році завдяки ченцеві Антонію, тут писалася історія всієї Київської Русі. Це найбільший духовний центр і мати всього православного християнства, в якому досі збереглися значущі святині. Для побудови Лаври місце було вибрано не спроста, адже ще стародавні язичники знали про енергетичні потоки. Щоб гармонізувати потоки енергій землі, як відомо, використовувалися будови з напрямком руху, наприклад, лабіринти, ходи, печери. А як ми знаємо, Лавра складається якраз з таких споруд: далеких і Ближніх печер, занурюючись в які ми відчуваємо дійсно спокій і благоговіння.

2. Наступним місцем по праву можна назвати Софію Київську або Софійський Собор – це дійсно приголомшливе архітектурне диво, що датується 1037 роком. Софія була побудована за вказівкою Ярослава Мудрого, до сьогодні збереглося найбільше оздоблення як зовні, так і всередині даної споруди: багаті мозаїки і фрески, справжній архітектурний літопис Київської Русі. Це місце було центром поклоніння Богоматері, тому століттями тут люди зверталися з молитвами до великої Оранти.

Читайте также:
Чому ім'я художника Костянтина Савицького було стерто з полотна «Ранок у сосновому лісі»

3. Старокиївська гора-Центральний пагорб верхнього Києва. Місце, де за переказами Кий і обгрунтував місто. Місце народження сучасного Києва, як свідчить знак ” звідси є пішла земля Руська…». Безліч пам’ятників збереглося про стародавнє місто і його історію, а найбільш значущий – фундамент першого кам’яного храму, Десятинної церкви. І адже не дарма перші православні вибрали це місце для свого першого храму абсолютно нової для них релігії. Даний пагорб був місцем головного язичницького капища, яке бачило століттями жертвопринесення і було засноване на енергетичних потоках землі спочатку. І сьогодні сюди приходять ті, хто тонко відчуває енергію, проводять колективні йога-сесії, медитації або співають Індійські мантри. Це місце дуже сильно і позитивно заряджає, гармонізуючи, навіть якщо просто посидіти, милуючись панорамами прекрасного Києва.

4. Всім відома містична Лиса гора-центральне місце екскурсій про таємничий Київ. Чимало переказів, легенд, оповідань складено про цю гору. За переказами тут проводили свій шабаш відьми, проводили язичницькі обряди перші волхви, нібито в цьому місці зливається як позитивна так і негативна енергетика, утворюючи справжній енергетичний портал. Кажуть, що Далай-лама відправляв на Лису гору буддистських ченців молитися про припинення війни між Тибетом і Китаєм. Вченими ж доведено, що це місце справжня геопатогенна зона, тому нерідкі аномальні явища в цьому місці.

Читайте также:
Чому найкрасивіша дочка Миколи I вийшла заміж пізніше всіх сестер і не стала щасливою в шлюбі

5. Володимирська гірка – те саме місце хрещення Русі. До хрещення киян на горі стояв ідол верховного язичницького божества — Перуна, проводилося безліч обрядів. Саме статую Перуна скинув Володимир у води річки Дніпро, але енергія місця відчутна досі.

6. Видубицький монастир-як не дивно з’явився на місці, де язичницького ідола Перуна, за переказами, викинуло на берег. Монастир є наступним у списку місць сили. Кажуть, коли статуя Перуна пливла Дніпром, люди бігли вздовж річки, вигукуючи ” Видубай, боже!». Місце так і називали відтоді»Видубичі”.

Видубицький монастир

Готуючись в подорож по “місцях сили”, ретельно вибирайте максимально зручне розташування готелю, – біля метро або краще в пішій доступності від пам’яток.

Premier Hotel Rus, – готель в самому центрі столиці, знаходиться біля метро Палац спорту, в 15 хвилинах пішої прогулянки від Києво-Печерської Лаври, Володимирської гірки і Старокиївської гори. Як ви напевно помітили, готель отримав назву» Русь ” на честь Київської Русі. І дійсно, зупиняючись тут, ви відчуєте позитивну енергію Києва. Широка інфраструктура, комфортабельні номери і смачний, здоровий сніданок максимально посприяє прогулянкам по таємничим і позитивним місцях Києва, надаючи сил.

Читайте также:
Як виглядали б красуні з портретів всесвітньо відомих художників, ставши старше 30 років

Відвідуючи місця сили дотримуйтеся наступних правил:

  • постарайтеся прислухатися до відчуттів, якщо вам стає в одному з місць погано, краще негайно його покинути.
  • приходячи в “місце сили”, намагайтеся не відволікатися на телефон і розмови, налаштуйтеся на внутрішню медитацію.
  • шанобливо ставитеся до знаків і проявів на місцях.
  • дотримуватися всіх необхідних правил відвідування місць.
Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.