Шулявський шляхопровід готуються знести на початку листопада: його закриють на півтора року

Шулявський шляхопровід готуються знести на початку листопада: його закриють на півтора року

Шулявський шляхопровід готують до зносу

У Києві 3-4 листопада мають намір знести Шулявський шляхопровід, розповів головний інженер КП Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд Києва Олександр Здольник.

Як повідомляє Вечірній Київ, демонтувати міст будуть повністю: спочатку позбудуться від прогонових будов, опор, а потім і від фундаменту. При цьому під час робіт проспект Перемоги не будуть перекривати для транспорту повністю, тільки частково обмежать рух по одній смузі.

За його словами, шляхопровід буде закритий на півтора року, поки не буде зведено новий.

“Звичайно, в перші дні буде пекло на дорогах, але, сподіваємося, недовго. Зараз будуть розставляти дорожні знаки і нові світлофори для об’їзду транспортом будівельної зони. Переобладнали вже контактну мережу тролейбусів. Машини поїдуть по вулицях Нестерова, Цедика, Гарматній і Виборзької”, – розповів Здольник.

Він також зазначив, що в найближчі дні біля станції метро Шулявська знесуть кіоски, які досі там стоять. Між тим будівельники переносять і розширюють зливову каналізацію, водопровід, телефонні і електрокабелі.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.