Співробітники ОБСЄ потрапили під обстріл на Донбасі

В районі донецького аеропорту ОБСЄ зафіксувало 698 вибухів.

Спостерігачі ОБСЄ 2 травня потрапили під обстріл у підконтрольних Києву Пісках під Донецьком, Авдіївці, а також на сході від Широкіно (поблизу Маріуполя).

“В контрольованому урядом Піски (13 км на північ-захід від Донецька), чотири 82-мм мінометних снарядів потрапили в піщаний насип в безпосередній близькості від СММ. СММ покинули місце неушкодженими, як тільки ситуація дозволила”, – йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 3 травня, оприлюдненому в понеділок.

Незабаром після першого інциденту в Авдіївці (14 км на північ-захід від Донецька), та ж команда СММ почула залпи 152-мм артилерійських знарядь, снаряди від яких почали вибухати поблизу.

Також під час переміщення на схід в Широкіно (20 км на схід від Маріуполя), в автомобіль СММ потрапила куля зі стрілецької зброї. Постріл був здійснений з північно-заходу від розташування спостерігачів.

В цілому ж, наголошується в звіті, спостерігачі СММ ОБСЄ зафіксували 2 травня в районі донецького аеропорту 698 вибухів, які досягли піку між 12.45 і 17.00 (271 вибухів).

“Зі зброї застосовувалися важкі міномети та артилерію, важкі кулемети, стрілецьку зброю і основні бойові танки (ОБТ)”, – йдеться у звіті.

Раніше сьогодні повідомлялося, що двоє і троє поранені від вибуху фугасу в селі Катеринівка Луганської області.

Карта АТО на 4.5.2015

Источник


Leave a Reply

Your email address will not be published.