7 ранніх симптомів вагітності

fallback Здоров'я

Хочете знати, вагітні ви чи ні? Звичайно, найкращий спосіб – це похід до лікаря і УЗД.

Але прислухатися до сигналів власного організму – ніколи не завадить. Завдяки цим сигналам, ви зможете помітити перші симптоми вагітності.

Швидке настання втоми. Втома, причини якої ви не завжди можете пояснити – один з найпоширеніших симптомів вагітності на ранніх її термінах. Тому не варто приймати як можна більше кави, щоб відчувати себе бадьоріше, а навпаки – прислухайтеся до вашого організму і виконуйте всі його «примхи», більше спите.

Відраза до їжі. Якщо ж звичайні запахи або вид їжу змушує ваше тіло вздрогнуться, це може говорити про те, що ви вагітні. Такий симптом викликаний не чим іншим, як підвищенням рівня ХГЛ-гормону. Цей гормон відповідає за те, щоб ембріон, який знаходитися у вашому животику, був в цілості й схоронності.

Чутливість до запахів. Якщо ж будь-які запахи, навіть ті, які раніше подобалися, викликають у вас відчуття нудоти – можливо, ви вагітні. Це симптом теж викликаний, раніше згаданих, ХГЛ-гормоном. Ліків, які допоможуть уникнути неприємного явища, на жаль, немає. Єдине, що можна порадити в цьому випадку – просто уникайте «подразників».

Читайте также:
Лікарі знайшли простий спосіб перемогти діабет

Блювання і нудота. Як нудота, так і блювання можуть стати першими сигналами вагітності. Вони, також як і обидва попередні симптоми, викликані ХГЛ-гормоном, який допомагає «берегти» вашої дитини.

Болючість збільшення грудей, чутливість сосків. На жаль, про рюшечках, кісточках і пуш-апи багато доведеться на деякий час забути. Краще в цей цікавий період перейти на спеціальну білизну для вагітних або спортивні топіки, які складаються на 100% з натуральної бавовни. Ця умова дуже важливо, так як груди готуватися «годувати» вашого довгоочікуваного малюка, а неправильною формою бюстгальтера їх можна легко пошкодити.

Часте сечовипускання. Такий, не зовсім приємний симптом, пов’язаний з тим, що під час ранніх термінів вагітності матка починає стрімко рости і збільшуватися, із-за чого починає тиснути на сечовий міхур. Тому позиви до сечовипускання виникають набагато частіше.

Задишка. Деякі дівчата страждають від задишки протягом усього періоду вагітності, а деякі – тільки на ранніх її термінах. Справа в тому, що організм майбутньої мами потребує більшої кількості кисню, причиною всьому є ембріон, який росте всередині.

Читайте также:
Мешканка Канади з вірусом Зіку народила здорову дитину

Источник:Telegraf

Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.