9 зоряних пар, в яких жінки отримують більший дохід, ніж їх чоловікиВ родині саме чоловікові відводиться роль добувача, а доля жінки – займатися веденням господарства і вихованням дітей. Якщо жінка приносить в дім більше грошей, ніж чоловік, це може стати справжнім яблуком розбрату у відносинах. На щастя, сьогодні в сім’ях все менше уваги звертають на стереотипи, нав’язані суспільством, а знамениті жінки з високим рівнем доходу не звертають увагу на такі дрібниці, як різниця у фінансовому внесок у сімейний бюджет.

Олена Ісінбаєва і Микита Петін

9 звёздных пар, в которых женщины получают больший доход, чем их мужья
Олена Ісінбаєва і Микита Петіна. / Фото: www.cosmopolitan.ru

Вони обидва – досить успішні спортсмени, проте Олена, дворазова Олімпійська чемпіонка і володарка 28 світових рекордів, безсумнівно, досягла значно більших висот. Але для спортсменки рівень доходів дружина зовсім неважливий. Головне, що Микита став Петін для чемпіонки справжнім тилом, батьком двох дітей і турботливим надійним чоловіком. Йому довелося витратити кілька років на завоювання серця Олени Ісінбаєвої, яка проживала тоді в Монако. Знайомство в інтернеті призвело до реального роману і щасливого міцному шлюбу.

Яна Рудковська та Євген Плющенко

9 звёздных пар, в которых женщины получают больший доход, чем их мужья
Яна Рудковська та Євген Плющенко. / Фото: www.ok-magazine.ru

Одна з найвідоміших жінок Росії продюсер Яна Рудковська не приховує: рівень її доходів у доларах вимірюється сумою з шістьма нулями. Євген Плющенко довгий час був одним з найбільш високооплачуваних спортсменів Росії, однак після закінчення кар’єри, природно, його внесок у сімейний бюджет став дещо менше.

Читайте также:
10 жінок-музикантів, яких називають найбільш успішними і красивими на сучасній экстраде

9 звёздных пар, в которых женщины получают больший доход, чем их мужья
Яна Рудковська та Євген Плющенко з сином. / Фото: www.mycdn.me

Однак ні Яну Рудковську, ні Євгенія Плющенко абсолютно не хвилюють питання заробітку. Вони навіть відмовилися від укладення шлюбного контракту, вважаючи, що сімейні відносини мають будуватися на любові й довірі. Втім, у цій родині навіть маленький Олександр вносить свій внесок у сімейний бюджет: за зйомки в самих різних рекламних проектах він вже отримав більше 10 мільйонів рублів.

Тіна Канделакі і Василь Бровко

9 звёздных пар, в которых женщины получают больший доход, чем их мужья
Тіна Канделакі і Василь Бровко. / Фото: www.rosregistr.ru

На рахунку відомої телеведучої та журналістки Тіни Канделакі безліч успішно реалізованих бізнес-проектів. Вона не приховує свого вміння отримувати високий дохід і навіть читає лекції на цю тему. Василя Бровко теж з упевненістю можна назвати забезпеченою людиною, однак поки що рівень його доходів декілька нижче, ніж у дружини. Втім, це нітрохи не заважає подружжю отримувати насолоду від життя взагалі і від сімейних відносин зокрема. Вони обидва намагаються не зупинятися на досягнутому і прагнуть постійно розвиватися, щоб бути цікавими один одному.

Читайте также:
Тюбик горілки, виклик духів і гламурна бійка: Як наші «Великі» розігрували один одного і оточуючих

Крістіна Орбакайте і Михайло Земцов

9 звёздных пар, в которых женщины получают больший доход, чем их мужья
Крістіна Орбакайте і Михайло Земцов. / Фото: www.monateka.com

Рівень доходів Крістіни Орбакайте і її чоловіка Михайла Земцова дуже відрізняється. Христина є досить популярною співачкою в Росії, а Михайло Земцов, хоча і займається підприємництвом в США, де прожив все життя, поки що не може називати себе олігархом. Один час навіть ходили чутки про те, що різниця в доходах чоловіка і дружини стала приводом для сварок.

Але подружжя, судячи з усього, зуміли знайти компроміс у відносинах і прийняти правильне рішення. Незважаючи на те, що Крістіна Орбакайте приносить більше грошей в сім’ю, вона вміє бути дбайливою та люблячою дружиною. Мабуть, співачці вдалося переконати чоловіка в тому, що гроші не є мірилом щастя, а от сім’я і діти дозволяють бути щасливими.

Джулія Робертс і Денні Модер

9 звёздных пар, в которых женщины получают больший доход, чем их мужья
Джулія Робертс і Денні Модер. / Фото: www.elle.ru

Протягом 17 років одна з найуспішніших голлівудських актрис одружена кінооператором Денні Модером. Їх знайомство під час роботи над фільмом «Мексиканець» через два роки вилилося в щасливий сімейний союз. В шлюбі з’явилися на світ троє дітей.

Джулія Робертс, яка до цього вела дуже бурхливе особисте життя, перетворилася з героїні скандальної хроніки зразкову дружину, турботливу маму. І їй зовсім не важливо, скільки грошей приносить в будинок коханий чоловік, якщо він робить щасливою не тільки її саму, а й їхніх спільних дітей.

Читайте также:
Лев Свердлін і Олександра Москальова: Півстоліття щастя і страху невысказанного

Поліна Гагаріна і Дмитро Ісхаков

9 звёздных пар, в которых женщины получают больший доход, чем их мужья
Поліна Гагаріна і Дмитро Ісхаков. / Фото: www.instyle.ru

Поліна Гагаріна є однією з найбільш високооплачуваних співачок у Росії. Дмитро Ісхаков, незважаючи на свою популярність, навряд чи може похвалитися такими високими гонорарами, як у дружини. Проте різний рівень доходів не є для подружжя каменем спотикання. Дмитра Ісхакова називають фотографом № 1 в Росії, але при всій своїй затребуваності та завантаженості, він зворушливо піклується про дружину і дітей і пишається здобутками улюбленої жінки.

Енн Хетеуей і Адам Шульман

9 звёздных пар, в которых женщины получают больший доход, чем их мужья
Енн Хетеуей і Адам Шульман. / Фото: www.fishki.net

Успішна американська акторка Енн Хетевей є володаркою кінопремії «Оскар» і, здається, всіх інших кінонагород і премій, які тільки існують. Вона популярна і затребувана, і рівень її доходів набагато перевищує доходи її чоловіка, актора і дизайнера ювелірних прикрас Адама Шульмана. Втім, актриса і не думає комплексувати з цього приводу. Вона щаслива дружина і мама, а її гонорари є просто внеском у сімейний бюджет.

Джоан Роулінг і Ніл Мюррей

9 звёздных пар, в которых женщины получают больший доход, чем их мужья
Джоан Роулінг і Ніл Мюррей. / Фото: www.zimbio.com

Всесвітньо відома письменниця, автор романів про Гаррі Поттера точно знає: навіть якщо чоловік є годувальником у родині, це не може врятувати шлюб від проблем. Після розлучення з першим чоловіком Джоан Роулінг залишилася одна з дитиною на руках і без засобів до існування.

Читайте также:
Порошенко нагородив лауреатів Шевченківської премії

У 2001 році письменниця вийшла заміж за простого анестезіолога, який зумів розтопити серце Джоан Роулінг і змусити її знову повірити у справжнє кохання. Авторка Поттеріани всіляко оберігає свою сім’ю від сторонніх очей, проте зізнається: її чоловік дійсно найкращий в світі.

Кіра Найтлі і Джеймс Райтон

9 звёздных пар, в которых женщины получают больший доход, чем их мужья
Кіра Найтлі і Джеймс Райтон. / Фото: www.24smi.org

Вони почали зустрічатися в 2011 році, в 2013 офіційно зареєстрували свої відносини, а через два роки стали щасливими батьками дочки. Протягом всієї сімейного життя кар’єра і рівень доходів Кіри Найтлі незмінно зростають, а ось група «Klaxons», де грав Джеймс Райтон, розпалася ще в 2014. Сольні проекти, якими займається музикант, далеко не такі успішні, як йому б хотілося.

Однак Кіра Найтлі не схильна звертати увагу на різницю в доходах. Вона цінує у відносинах тепло, любов і турботу, які їй дає Джеймс Райтон.

Зоряні мезальянсы давно перестали дивувати публіку. Дорослі чоловіки, які встигли багато чого досягти в житті, із задоволенням беруть у дружини юних красунь. Щоправда, передбачити наслідки подібних шлюбів досить складно. Бувають випадки, коли подружжя неймовірно щасливі і навіть не помічають своєї приналежності до різних поколінь, а буває і так, що за чарівністю закоханості настає гірке розчарування.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Thanks!

Our editors are notified.