Агресію РФ проти України підштовхнула НАТО до збільшення військової присутності в Європі – Столтенберг

Агресію РФ проти України підштовхнула НАТО до збільшення військової присутності в Європі – Столтенберг

Генсек підкреслив, що головне завдання Альянсу – “захистити своїх союзників від будь-якої загрози”

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявляє, що збільшення військової присутності Альянсу в країнах Балтії є відповіддю на незаконну анексію Криму Росією.

“НАТО збільшила свою військову присутність на східних територіях наших союзників, включаючи балканський регіон, у відповідь на дії Росії, яка проводить політику агресії щодо України – незаконної анексії Криму та участі в дестабілізації ситуації на сході України”, – сказав він на прес-конференції в рамках засідання глав МЗС країн-членів НАТО в середу в Антальї (Туреччина).

Столтенберг зазначив, що головне завдання Альянсу – “захистити своїх союзників від будь-якої загрози”.

“Ми збільшили авіаційні сили, збільшили присутність у Балтійському морі, у Чорному морі, проводимо більше навчань, тому що ми чітко розуміємо нашу відповідальність у питанні колективної безпеки, та нашу відповідальність з урахуванням політики, яку ми бачимо з боку Росії”, – підкреслив він.

Раніше держсекретар США Джон Керрі заявив, що Сполучені Штати продовжують дотримуватися взятих під час саміту НАТО в Уельсі зобов’язань про зустріч загроз на східних і південних кордонах Альянсу.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.