Затримали вночі на кордоні: дружина білоруського опозиціонера втекла в Україну

fallback Політика

Вероніка Цепкало з дітьми змогла перетнути кордон Росії та України

Дружину опозиційного білоруського політика Вероніку Цепкало, яка раніше звернулася до Світлани Тихановской, пропустили через кордон Росії та України. Тепер Вероніка Цепкало з дітьми приєднається до свого чоловіка Валерій Цепкало, який вже ховається від політичного переслідування на території України. Про це повідомив сам Цепкало на своїй сторінці в Facebook.

Реклама

“У нас все добре! Протримавши кілька годин на кордоні, Вероніці з дітьми дозволили перетнути кордон Російської Федерації в напрямку України!” – написав Цепкало вранці 16 серпня.

Раніше, в ніч з 15 на 16 серпня, Цепкало повідомляв, що його дружину затримали російські прикордонники. Він зазначав, що Вероніку Цепкало повернули в нейтральну зону вже після того, як проставили в паспорті відмітку про перетин кордону.

“Зараз третя година ранку! Моя дружина з дітьми перебуває на російсько-українському кордоні! Пункт переходу Троєбортне! Її тримають вже більше двох годин з двома маленькими дітьми на російській стороні. Її повернули назад вже після того як поставили штамп і вона наблизилася до нейтральній смузі”, – розповів політик.

Читайте также:
Порошенко заявив про загрозу терактів в Україні

Реклама

Задержали ночью на границе: жена белорусского оппозиционера сбежала в Украину

Читайте також:
Восьмий день протестів у Білорусі: чого чекати від противників Лукашенка

Нагадаємо, Валерій Цепкало не був допущений до реєстрації на виборах президента Білорусі в якості кандидата. Одразу після цього рішення білоруського Цвк опозиціонер поспішно виїхав з країни. Він покинув Білорусь транзитом через Росію. Сам Цепкало опинився в Києві 2 серпня, заявив, що в Білорусі його можуть заарештувати.

Дружина Цепкало, яка об’єднала передвиборний штаб свого чоловіка зі штабом Тихановской, залишила Білорусь 9 серпня і теж спочатку попрямувала до Москви.

Як повідомлялося, раніше Цепкало здивував українців заявою про “громадянську” війну на Донбасі. При цьому білоруський політик визнав, що Крим – це Україна:

Реклама

Всі подробиці у спецтемі Протести в Білорусі

Підпишись на наш telegram

Тільки найважливіше та цікаве

Підписатися

Source
Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.