Артеменко розповів про свою зустріч з людьми Трампа в Нью-Йорку

Депутат підкреслив, що генпрокуратура допитує його у якості свідка.

Артеменко розповів про свою поїздку в Нью-Йорк

Andrey Artemenko / Facebook

Народний депутат Андрій Артеменко підтвердив, що обговорював з представниками адміністрації Трампа свої мирні ініціативи в готелі на Манхеттені в Нью-Йорку, проте вказав, що не передавав їм жодних документів, і не знає, робили його співрозмовники якісь нотатки після бесіди.

“Так, вона (зустріч, – ред.) відбулася з тими людьми, про яких йде мова в газеті New-York Times, дійсно ми обговорювали наші мирні ініціативи. Що було далі, які документи, хто кому передавав, чи існували якісь попередні нотатки, які робили люди, з якими я зустрічався, мені невідомо”, – зазначив він.

При цьому Артеменко наголосив, що допитується в ГПУ як свідка, і що його пропозиції спрямовані на те, щоб створити альтернативу Мінським процесу. Він також повідомив, що його допит у ГПУ продовжиться 27 лютого.

Нагадаємо, 19 лютого газета The New York Times повідомила, що член парламентської фракції “Радикальної партії” Андрій Артеменко передав план нормалізації відносин між Україною і Росією екс-раднику президента США Майкла Флінна незадовго до його відставки.

Читайте также:
Охорона виборів: задіють 80 тис. міліціонерів, а проблем чекають в Одесі і Харкові

Серед іншого, план містить ідею проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму Росії в оренду на 50-100 років, а також передбачає виведення російських військ з території України. Документи Флінна Артеменко передавав через бізнесмена Фелікса Сэйтера, у якого були ділові зв’язки з Дональдом Трампом, а також через юриста американського президента Майкла Коена.

20 лютого фракція “Радикальної партії” прийняла рішення про виключення Артеменко зі свого складу.

На наступний день, генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив про те, що стосовно Артеменеко порушено кримінальну справу за статтею 111 “Державна зрада” Кримінального кодексу України. Він також не виключив того, що до Верховної Ради України буде внесено подання про зняття з Артеменко депутатської недоторканності.

Источник: zn.ua

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.