Аваков прокоментував розгін табору ромів на Лисій горі

Ніхто не має ніякого права варварськи робити те, що було вчинено, заявив глава МВС

Аваков прокомментировал разгон лагеря ромов на Лысой горе

Роми, як і будь-яка інша національність серед громадян України повинні поважати закони України та порядок України. Але ніхто не має жодного права варварськи робити те, що було скоєно. Про це заявив глава МВС Арсен Аваков, коментуючи розгін націоналістами табору ромів у Києві.

Ніяка С14 і ніяка інша угруповання. І ми будемо дуже жорстко припиняти такі дії. Якщо хтось раптом подумав, що в якийсь момент він буде хизуватися якимось черговим брендом, трендом або чим-небудь ще, то повірте, наша робота полягає в тому, що такі речі неприпустимі. Вони будуть жорстко покарані, навіть якщо це будуть люди, що прикриваються нашивками ветеранів АТО і так далі. Є загальна філософія державної безпеки кожного з нас і її будемо дотримуватися“, – заявив Він на брифінгу в Київській області.

Раніше повідомлялося, що учасники націоналістичної організації С14 в Києві на Лисій горі прогнали ромів з табору, в якому вони проживали і спалили їх намети і речі.

Ц…ан на Лисій горі більше немає. Вчора вони не виконали вимогу, лише частина покинула табір у парку. Але після переконливих законних аргументів інші теж вирішили піти з забороненої території“, – написав у Facebook координатор організації Сергій Мазур.

Нагадаємо, на початку червня 2017 року правоохоронці виселили з Києва черговий табір ромів. Він знаходився за Лісовим кладовищем прямо на кладовище домашніх тварин. В операції брали участь представники Управління з протидії наркопреступлениям Національної поліції України, Громадське об’єднання “Майдан” і Громадське формування “Лівий Берег “, а також ряд інших громадських організацій столиці.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Запорука успіху: експерт Від пацанки до панянки розповіла про своєму гардеробі
Запорука успіху: експерт Від пацанки до панянки розповіла про своєму гардеробі

Заступник директора Школи панянок у реаліті "Від пацанки до панянки" на Новому каналі Ірина Дюденко розповіла про свій гардероб. Ірина...

Закрыть