Аваков зустрівся з церковниками і пообіцяв не допустити релігійної ворожнечі

Він пообіцяв, що МВС зі свого боку забезпечить права і свободи громадян, незалежно від їхньої конфесії

Міністерство внутрішніх справ України домовилося з представниками УПЦ МП та УПЦ КП щодо координації дій та боротьби з релігійною ворожнечею.

Про це глава МВС Арсен Аваков написав у Twitter.

“З Митрополитом Онуфрієм (УПЦ МП) і архієпископом Євстратієм Зорею (УПЦ КП) домовилися про співробітництво та координацію дій щодо недопущення проявів релігійної ворожнечі у процесі врегулювання міжцерковних відносин”, – зазначив Аваков.

Аваков встретился с церковниками и пообещал не допустить религиозной вражды

Він пообіцяв, що МВС зі свого боку забезпечить права і свободи громадян, незалежно від їхньої конфесії.

Раніше Аваков заявив, що силовики будуть жорстко реагувати на будь-які прояви релігійної нетерпимості. Про це він повідомив, коментуючи початок процесу надання автокефалії Православної церкви України. Також він закликав політичних і громадських діячів утриматися від провокацій і спроб дестабілізувати ситуацію в країні.

Нагадаємо, 11 жовтня Синод Вселенського патріархату прийняв позитивне рішення щодо Української церкви, хоча сам томос не був отриманий. Згідно з рішенням, Вселенський патріарх продовжує процедуру надання томосу, а отримає його Українська церква після завершення процесу об’єднання.

Читайте также:  Генсек НАТО запевнив, що Захід не розміняє Україну на Сирію

У свою чергу святійший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет підтвердив, що отримання томосу буде після об’єднання церков в Україні. За його словами, УПЦ повинна виконати кілька умов Вселенського патріархату. Він зазначив, що для створення єдиної православної церкви в Україні “потрібно об’єднатися трьом церков в одну”, і тільки тоді буде отримана автокефалія.

Источник

Залишити коментар