Бендюженко прийняв присягу народного депутата

Депутати привітали новообраного парламентарія з прийняттям присяги.

Бендюженко зачитав депутатську присягу в сесійній залі Верховної Ради

“Главком”

Народний депутат України Федір Бендюженко прийняв присягу на засіданні Верховної Ради 21 лютого.

Як повідомляє “112 Україна”, раніше Бендюженко, зайшов в Раду за списком НФ, був помічником депутата від “Батьківщини” Андрія Іванчука та депутата НФ Дмитра Сторожука.

Раніше Центральна виборча комісія визнала обраним та зареєструвала народного депутата Федора Бендюженко у зв’язку з достроковим припиненням повноважень народного депутата України Петра Ваната.

35-річний Федір Бендюженко був включений у виборчий список НФ на позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року під номером 80. На той момент він обіймав посаду начальника управління контролю над виконанням рішень Державної виконавчої служби України.

Нагадаємо, 8 лютого депутат Верховної Ради України сьомого скликання Петро Ванат помер на 80-му році життя. На дострокових парламентських виборах 2014 року він був обраний за списком партії “Народний фронт” (№45).

Источник: zn.ua

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.