Британські вчені знайшли саму корисну дієту

Вчені прийшли до висновку, що раціон селян вікторіанської епохи продовжує життя.

Вивчивши раціон харчування різних верств населення Великобританії часів вікторіанської епохи, дослідники прийшли до висновку, що найбільш корисний раціон був у бідних сільських жителів.

Група вчених з Університету Лестера під керівництвом Пітера Грівза вивчила раціон різних груп населення Великобританії в 19 столітті і прийшла до цікавих висновків. Раціон бідних селян дозволяв краще зберігати здоров’я і продовжував життя порівняно з міськими жителями. Дослідження показало, що вживання простих продуктів, таких як свіжі овочі, зернові, молоко, риба і трохи м’яса, – кращий рецепт здоров’я.

Британские ученые нашли самую полезную диету

Селяни вікторіанської епохи, які були змушені харчуватися просто, як з’ясувалося, харчувалися дуже правильно, тому що найчастіше їм платили не грошима, а їжею. Міські жителі мали набагато більший вибір, що в результаті і призвело до зниження якості харчування.

Згідно з кулінарною книгою Естер Коплі 1849 року, основу раціону селян становили такі страви, як картопляний пиріг, вівсяна каша і тушковані яловичі щоки.

Дослідники порівнюють раціон сільських жителів тих часів з сучасної Середземноморською дієтою, основу якої складають свіжі овочі і фрукти, зернові і бобові, риба, трохи м’яса, молоко та сир.

Раніше вчені встановили, що Середземноморська дієта виявилася більш корисною для багатих і освічених: при одному й тому ж типі харчування менш забезпечені верстви населення піддаються більшому ризику серцево-судинних захворювань.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Комісар Євросоюзу: майнінг законний, але споживає занадто багато електроенергії

За словами комісара ЄС по цифровій економіці і суспільству, криптовалютный майнінг абсолютно законний в Європі і повинен підкорятися стандартним правилам...

Закрыть