Чим корисний селера?

Корисні властивості селери для здоров’я.

Напевно, кожному з вас дуже цікаві всі корисні властивості цієї рослини. Так от, не будемо вас томити, і все розповімо по порядку:

Селера зцілює патології судин і серця;

Допомагає запобігти інфекційні хвороби;

Зміцнює імунітет;

Відмінно підходить в якості профілактичного засобу атеросклерозу;

Заспокоює нервову систему;

Зцілює від хвороб нирок, сечостатевої системи і від гіпертонії;

Добре впливає на травну систему;

Допомагає запобігти в кишечнику розвиток гнильних процесів;

Зменшує запальні процеси і біль при таких захворюваннях, як гастрит і виразка шлунка (в селері, також, як і в капусті присутній противиразковий вітамін U);

Допомагає полегшити засвоюваність білків.

Крім усього, рослина володіє негативною калорійністю, тобто людський організм при перетравленні селери витрачає набагато більше енергії, ніж отримує. Саме тому селера при дієтичному харчуванні стане вашому вірним помічником.

Селера так само корисний і для діток, і особливо, якщо його додавати в їжу у весняний період, адже саме так можна запобігти гіповітаміноз.

Селера для схуднення. Селера є не тільки рослиною, яка містить в собі безліч вітамінів, речовин і мікроелементів. Також селера – це найкращий засіб для схуднення. У селері міститься мало калорій, а от на те, щоб переварити ці калорії, організму потрібно витратити набагато більше енергії. Завдяки цьому зайві кілограми з легкістю зникають. Селера сприяє швидкому розщепленню підшкірного жиру, позбавляє організм від шлаків.

Масло селери. Ефірне масло селери отримують з будь-якої частини рослини, проте найцінніше масло виходить з насіння, що дистилюють пором. Масло володіє сильним приємним ароматом. Воно застосовується в якості гарного сечогінного засобу. Його використовують при захворюванні нирок.

З ефірним маслом селери роблять масаж, завдяки якому людина, він мучиться затримкою сечі, позбавиться від цієї недуги. Масаж також сприяє виведенню з організму токсинів, тому його рекомендують використовувати при лікуванні артриту, целюліту, ревматизму і подагри.

Олія цієї рослини заспокоює і тонізує нервову систему, додає сил і покращує емоційний стан людини. Масло селери забороняється застосовувати вагітним жінкам, так як воно принесе тільки шкоду жіночому організму і майбутньому малюкові.

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.