Що може очистити судини від холестерину

Холестерин – органічна сполука, природний поліциклічний ліпофільний спирт, що міститься в клітинних мембранах всіх живих організмів.

Скупчення шкідливого холестерину в судинах з часом провокує виникнення атеросклерозу і утворення так званих бляшок. В організм щодня надходить холестерин разом з продуктами харчування. І, в залежності від того, який саме спосіб життя веде людина, різниться і стан його судин.

Дослідження довели, що людина, яка займається спортом, не зловживає алкоголем і правильно харчується, менш піддається згубному впливу холестерину і може уникнути гіпотензії або гіпертонії. Відповідно, ризик виникнення інсультів прагне до нуля.

Якщо ставитися до власного харчування і способу життя зневажливо, то велика ймовірність захворіти на атеросклероз в ранньому віці.

Варто розуміти, що ця недуга розвивається протягом тривалого часу. Холестерин поступово накопичується у судинах, з роками утворюються бляшки. І для того, щоб запобігти подібному розвитку подій, необхідно з молодості приділяти належну увагу своєму харчуванню.

Відмовтеся від жирних сортів м’яса, вживайте свинину не частіше 1 рази в тиждень. Мінімізуйте кількість жирних і смажених страв, а також вживайте якомога менше фабричних солодощів, у яких дуже багато транс-жирів.

Головними причинами накопичення холестерину є відсутність фізичних навантажень, регулярне зловживання алкоголем, куріння і ожиріння.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Хана Соло позбавили бластера

Компанія Walt Disney відредагувала деякі рекламні плакати та постери фільму "Хан Соло: Зоряні війни. Історії". Як стверджує видання ScreenRant, на...

Закрыть