Робіть цю гімнастику, не встаючи з ліжка, і суглоби вас подякують (Відео)

Після цих вправ ранок справді добрий!

Питання вічної молодості займає людство ще з більш ранніх часів, ніж питання вічного життя. І все тому, що людина підсвідомо розуміє, що життя у нього одна і з цим він нічого вдіяти не може, а ось краса, молодість і здоров’я — це те, на то можна вплинути направлено і самостійно!

Розглядаючи фізичне здоров’я людини необхідно приділити увагу правильній поставі. Адже при будь-яких порушеннях хребта можуть розвиватися серйозні захворювання. Для збереження правильної постави важливі навіть самі дрібниці: як ми сиди, ходимо, ніж спимо і т. д.

Я завжди кажу, що молодість-це не вік, це стан душі та тіла людини розвиненого у всіх відносинах. Адже можна бути літнім і мудрим, але при цьому мати залізне здоров’я і запалом, властивим молодим людям. І все це можливо без чарівних таблеток і хірургії, досить просто стежити за своїм здоров’ям і тримати своє тіло в тонусі.

Насамперед, я відповім на запитання про те, що ж таке, ця суглобова гімнастика. Це спеціальний комплекс плавних і досить повільних вправ, спрямований на розігрів м’язів, зв’язок і суглобів в нашому тілі.

Читайте также:
Отруйна їжа: як не померти від ботулізму