Справу харківського мера Г.Кернеса будуть розглядати в Полтаві

Розгляд справи мера Харкова Геннадія Кернеса перенесено з Дзержинського райсуду Харкова в Київський райсуд Полтави.

До такого рішення на засіданні в четвер прийшла колегія з трьох суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Таким чином, клопотання Генпрокуратури, яка наполягала на перенесенні розгляду справи в Київ, задоволено частково. Повний текст рішення оголосять 7 квітня о 10.00.

26 березня ГПУ передала в суд обвинувачення проти Кернеса. Мер Харкова звинувачується у викраденні людини і загрозі вбивством.

«Є вичерпні докази того, що Кернес особисто викрадав, бив і організовував знущання над людьми – харківськими майданівцями, які тоді були в дуже складній ситуації. Є відповідні факти і свідчення з обох сторін. Кернес повинен бути засуджений», – стверджує міністр МВС Арсен Аваков.

Джерело: ZN,UA.

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Comments: 1
  1. Ubuntu

    По нашим данным, Сапронов, так же как и Фельдман, хочет стать мэром. Но он категорически не будет сражаться с Кернесом. Напротив, пытается убедить Кернеса сделать ставку на него, назначив преемником.

Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: