Справу харківського мера Г.Кернеса будуть розглядати в Полтаві

Розгляд справи мера Харкова Геннадія Кернеса перенесено з Дзержинського райсуду Харкова в Київський райсуд Полтави.

До такого рішення на засіданні в четвер прийшла колегія з трьох суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Таким чином, клопотання Генпрокуратури, яка наполягала на перенесенні розгляду справи в Київ, задоволено частково. Повний текст рішення оголосять 7 квітня о 10.00.

26 березня ГПУ передала в суд обвинувачення проти Кернеса. Мер Харкова звинувачується у викраденні людини і загрозі вбивством.

«Є вичерпні докази того, що Кернес особисто викрадав, бив і організовував знущання над людьми – харківськими майданівцями, які тоді були в дуже складній ситуації. Є відповідні факти і свідчення з обох сторін. Кернес повинен бути засуджений», – стверджує міністр МВС Арсен Аваков.

Джерело: ZN,UA.

  1. По нашим данным, Сапронов, так же как и Фельдман, хочет стать мэром. Но он категорически не будет сражаться с Кернесом. Напротив, пытается убедить Кернеса сделать ставку на него, назначив преемником.

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Польські інженери розробляють «рідкий» бронежилет
Польські інженери розробляють «рідкий» бронежилет

Польські інженери розробляють «рідкий» бронежилет за новою технологією, який повинен перевершити кевларові аналоги. Над проектом працюють компанія Moratex і Військовий...

Закрыть