Діалог з Росією повинен залишатися відкритим, незважаючи на санкції – генсек НАТО

Діалог з Росією повинен залишатися відкритим, незважаючи на санкції – генсек НАТО

Позиція Альянсу залишається незмінною, наголошує Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг підкреслює, що діалог з Росією повинен залишатися відкритим, незважаючи на введені західними країнами санкції за її агресію проти України. Про це Столтенберг сказав журналістам перед відкриттям засідання міністрів закордонних справ країн-членів Організації північноатлантичного договору (НАТО).

“Позиція НАТО незмінна. Ми припинили всі практичне співробітництво з Росією. Ми підтримали економічні санкції, але в той же час ми продовжуємо домагатися, щоб політичний діалог залишався відкритим”, – сказав Столтенберг.

Раніше Йенс Столтенберг заявив, що Росія повинна поважати Мінські домовленості.

Нагадаємо, 12 лютого в Мінську відбулися переговори про врегулювання кризи на Донбасі за участю президента України Петра Порошенка, президента Франції Франсуа Олланда, канцлера ФРН Ангели Меркель і президента РФ Володимира Путіна.

За підсумками переговорів затверджено комплекс заходів, спрямованих на імплементацію вересневих Мінських домовленостей. Крім того, прийнята декларація лідерів України, Франції, Німеччини і РФ в підтримку цих заходів.

Серед іншого, нові домовленості, досягнуті “нормандської четвіркою”, передбачають припинення вогню на сході України з 00.00 15 лютого, а також відведення всіх важких озброєнь із української території. Крім того, передбачений обмін і звільнення всіх заручників.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.