Дієтологи пояснили, від яких продуктів краще відмовитися після 30

Дієтологи пояснили, від яких продуктів краще відмовитися після 30

Дієтологи склали список продуктів, які варто перестати їсти після 30 років, якщо ви хочете уникнути проблем зі здоров’ям.

Після 30 років у чоловіків і жінок організм починає старіти і підвищується тиск. Щоб нормалізувати його, краще забути про напівфабрикатах, зокрема готових супах. Вони не несуть ніякої користі, а швидше навпаки.

Також в такому віці краще скоротити вживання хлібобулочних виробів та здоби. З віком метаболізм сповільнюється, люди починають активніше набирати зайву вагу, а кількість необхідних в день калорій скорочується. Тому хліб і печиво у великій кількості негативно позначаються на фігурі.

Третій продукт – це цукор і продукти, в яких його дуже багато. Знову ж таки з-за фігури. Наприклад, йогурт з наповнювачем: краще замінити його на натуральний і додати фруктів. Також лікарі радять більше налягати на свіжі фрукти і овочі, особливо зелені.

Источник:Telegraf

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.