Джамала розповіла, чи збирається вона йти в політику

Українська співачка прокоментувала можливість повторення долі своїх колег за конкурсом Руслани і Злати Огневич, які стали народними депутатами

Переможниця міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2016 Джамала не збирається йти у політику. Про це вона заявила в інтерв’ю Укрінформу.

“Як бачите, я все ще не депутат і не політик, і не збираюся ним бути. Всі мої плани пов’язані з творчістю, з музикою. Так що чекаю всіх на своїх концертах, буду для вас співати”, – зазначила співачка.

Відповідаючи на питання про те, чи є формула повернення тимчасово окупованого Криму, Джамала сказала:Я думаю, що сьогодні це навіть легше, бо є Інтернет, є різні мережі, приховані чати. Мені здається, що зараз більше можливостей бути ближче один до одного і відчувати плече один одного”.

Читайте також: Джамала: На Євробаченні-2017 знову перемогла музика

Росія окупувала Автономну республіку Крим у 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції. За проведення Москвою так званих виборів з участю Криму в 2016-му році парламент України визнав Держдуми РФ нелегітимною.

Читайте также:  Гройсман хоче через конкурс вибрати місто для Євробачення-2017

Источник: Liga.net

Залишити коментар