Ефективна дієта низькожирова

Головне правило цієї дієти – виключити майже весь жир із щоденного харчування.

Зразкове меню на добу

Сніданок: 20 г сухого сніданку, маленький банан, зняте молоко з денної норми 280 мл

Ланч: картоплина в мундирі з банкою печеної квасолі 225 р.

Обід: цибулевий суп з картоплею, каррі з курчати з бурим рисом, кошичок з безе і малини із знежиреним малиновим йогуртом або знежиреним сиром.

Що хорошого дає таке харчування?

Дотримання нізкожіровой дієти знижує ризик серцево-судинних і інших захворювань. Дієту легко дотримуватися, особливо якщо уникати вживання молочних продуктів. Список низкожировых продуктів практично невичерпний. Дотримуючись цієї дієти вам не треба буде рахувати калорії. Дозволяється помірне вживання алкоголю. Можна є необмежена кількість овочів.

Що поганого в такому харчуванні?

Довготривала низькожирова дієта може викликати недолік певних жирних кислот в організмі, від чого можуть виникнути різні розлади (порушення місячного циклу до сухості шкіри). Ці жирні кислоти містяться в рослинних і тваринних оліях, маргарині і горіхах, які виключені з дієти. Тому необхідно приймати щодня по капсулі риб’ячого жиру та олії шипшини (всього п’ять калорій).

Низкожировые дієти майже не дають організму засвоювати необхідну кількість вітамінів і мінералів. Особливо гостро відчувається їх дефіцит, якщо ви вагітні. Тому приймайте полівітаміни. Основна мета дієти – схуднення, а не перехід на правильне харчування. Наприклад, вона не виключає споживання десертів з високим вмістом цукру.

Молочні продукти з низьким вмістом жирів дуже швидко набридають з-за відсутності смаку. А тим, у кого непереносимість молочних продуктів, їх і зовсім не можна їсти.

Источник:Telegraf


Leave a Reply

Your email address will not be published.