Ефективність допомоги НАТО буде залежати від якості реформ в Україні – представник альянсу

Ефективність допомоги НАТО буде залежати від якості реформ в Україні – представник альянсу

За словами Джеймі Ши, Україна в свою чергу теж може допомогти НАТО

Ефективність допомоги НАТО для України буде залежати від якості реформ, які проводить український уряд. Про це сказав Джеймі Ши – колишній спікер альянсу, який сьогодні є відповідальним в команді генсека НАТО за “нові виклики безпеці”.

“Ми допомагаємо, але ефективність допомоги залежить не тільки від нас, але – в першу чергу – від того, чи будуть ефективними реформи, які проводить Україна”, – сказав Ши.

За його словами, Україна в свою чергу теж може допомогти НАТО: “Перш за все, у нас є можливість вчитися і змінюватися, враховуючи ваш досвід протистояння гібридним атак”.

Ши нагадав, що НАТО створив трастовий фонд для України з кібербезпеки, який допомагає зміцнити здатність протистояти гібридним атак.

Зазначимо, міністр закордонних справ Павло Клімкін заявляє, що НАТО не надає Україні зброя, в той же час очікується посилення співпраці України з альянсом з метою зміцнення безпеки держави і посилення боєздатності її Збройних сил.

“НАТО як організація не надає зброю. Ми працюємо в рамках п’яти трастових фондів і ми дуже сподіваємося продовжити цю практику, заснувати нові фонди, які будуть доводити українські Збройні сили, в цілому сектор безпеки, до стандартів НАТО”, – підкреслив Клімкін.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.