Експерт: Головний інтернет-шпигун в США – не Росія

На думку Почепцова, тепер з соцмережі ця можливість стала ще простіше

Эксперт: Главный интернет-шпион в США – не Россия

Сьогодні Китай і Іран більш сильно ведуть інтернет-шпигунство в США, ніж Росія. Про це в інтерв’ю сайту “Сегодня” розповів відомий фахівець у галузі комунікативних технологій, письменник, професор Георгій Почепцов.

За його словами, найбільш активно політику контролю за негативним для них потоком інформації робить бізнес, а від нього вже йдуть політики і військові.

“Бізнес чіткіше інших розуміє свою залежність від населення, він повинен достатньо чітко реагувати на негатив. Банківські структури там не вірять одному з соцопитуванням, замовляючи його двом незалежним фірмам, щоб мати можливість у разі кризи відразу вийти на своїх клієнтів”, – заявив експерт.

На думку Почепцова, тепер з соцмережі ця можливість стала ще простіше.

“Тобто це країни, де сильні інтернет-позиції бізнесу, військових і політиків. А це, в першу чергу, США і ще десяток за ними, включаючи, звичайно, Китай. Наприклад, сьогодні Китай і Іран більш сильно ведуть інтернет-шпигунство в США, ніж Росія”, – заявив він.

Читайте повну версію інтерв’ю з професором Георгієм Почепцовим

Нагадаємо, в Молдові колишній депутат парламенту від Демократичної партії Юрія Болбочану засуджений на 14 років позбавлення волі за зраду батьківщині і шпигунство на користь Росії.

Раніше в Латвії затримали російського шпигуна з даними про військових об’єктах.

Також за підозрою в шпигунстві на користь Росії затримали трьох человеи в Литві. Підозрювані передавали російським спецслужбам інформацію за гроші. З 2014 року в країні було розкрито в цілому 12 чоловік, які підозрюються в шпигунстві. П’ять чоловік вже засуджені і отримали різні терміни позбавлення волі.

Источник

Залишити коментар