Експерт: Головний інтернет-шпигун в США – не Росія

Експерт: Головний інтернет-шпигун в США – не Росія

На думку Почепцова, тепер з соцмережі ця можливість стала ще простіше

Сьогодні Китай і Іран більш сильно ведуть інтернет-шпигунство в США, ніж Росія. Про це в інтерв’ю сайту “Сегодня” розповів відомий фахівець у галузі комунікативних технологій, письменник, професор Георгій Почепцов.

За його словами, найбільш активно політику контролю за негативним для них потоком інформації робить бізнес, а від нього вже йдуть політики і військові.

“Бізнес чіткіше інших розуміє свою залежність від населення, він повинен достатньо чітко реагувати на негатив. Банківські структури там не вірять одному з соцопитуванням, замовляючи його двом незалежним фірмам, щоб мати можливість у разі кризи відразу вийти на своїх клієнтів”, – заявив експерт.

На думку Почепцова, тепер з соцмережі ця можливість стала ще простіше.

“Тобто це країни, де сильні інтернет-позиції бізнесу, військових і політиків. А це, в першу чергу, США і ще десяток за ними, включаючи, звичайно, Китай. Наприклад, сьогодні Китай і Іран більш сильно ведуть інтернет-шпигунство в США, ніж Росія”, – заявив він.

Читайте повну версію інтерв’ю з професором Георгієм Почепцовим

Читайте также:
Гройсман не виключив, що хтось буде піднімати питання відставки уряду Яценюка

Нагадаємо, в Молдові колишній депутат парламенту від Демократичної партії Юрія Болбочану засуджений на 14 років позбавлення волі за зраду батьківщині і шпигунство на користь Росії.

Раніше в Латвії затримали російського шпигуна з даними про військових об’єктах.

Також за підозрою в шпигунстві на користь Росії затримали трьох человеи в Литві. Підозрювані передавали російським спецслужбам інформацію за гроші. З 2014 року в країні було розкрито в цілому 12 чоловік, які підозрюються в шпигунстві. П’ять чоловік вже засуджені і отримали різні терміни позбавлення волі.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.