Єльченко дорікав Росію в шантажі ескалацією в Донбасі

Загострення на фронті відбувається тоді, коли Кремль вважає це політично вигідним, підкреслив український дипломат.

Посол України в ООН назвав РФ загрозою європейської безпеки

twitter.com

Постійний представник України в Раді Безпеки ООН Володимир Єльченко назвав російську агресію проти України однією з основних загроз для європейської безпеки, а також вказав на небажання Кремля притримувати Мінських домовленостей.

“Ситуація у постраждалих від конфлікту районах залишається нестабільною і непередбачуваною. Ескалація можлива кожен раз, коли Російська Федерація вважає це політично необхідним або зручним. Військовий напад гібридних російських військ на Авдіївку, яке супроводжувалося масовими обстрілом вздовж всієї лінії зіткнення, продемонструвало вперте небажання Росії виконувати Мінські угоди, в тому числі їх перший пункт про всеосяжну і сталий припинення вогню”, – заявив Єльченко на засіданні СБ ООН в середу, 22 лютого.

Дипломат підкреслив, що Росія систематично вдається до шантажу, військових провокацій і політичному тиску, замість того, щоб сумлінно виконувати “Мінськ”.

“Місцеві вибори и Донбасі як ключовий елемент політичного врегулювання можливі тільки після реалізації комплексу заходів щодо забезпечення безпеки”, – підкреслив Єльченко.

Читайте также:
СБУ почала полювання за нечесними дипломатами

Представник України в ООН також закликав світове співтовариство приділити підвищену увагу ситуації з правами людини в аннексированном Криму, де російський окупаційний режим проводить масштабні репресії.

Напередодні, 3 лютого, Україна виступила на засіданні Радбезу ООН по Авдіївці. Постійний представник України Володимир Єльченко повідомив про наслідки обстрілу житлових кварталів та об’єктів інфраструктури Авдіївки російськими террористистами.

Нагадаємо, з 1 лютого розпочалося головування України в Раді Безпеки ООН, яке триватиме до кінця місяця.

Источник: zn.ua

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.