Генсек НАТО порадив Росії менше говорити і більше робити

Генсек НАТО порадив Росії менше говорити і більше робити

Москва повинна виконувати Мінські домовленості, підкреслив Столтенберг

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг сьогодні під час брифінгу в Анталії підкреслив, що Росія повинна поважати Мінські домовленості. Про це повідомив офіційний представник НАТО Джей Джансон.

“Дії говорять гучніше, ніж слова, Росія повинна поважати Мінські угоди”, – процитував Столтенберга представник НАТО в Twitter.

Також Джансон зазначив, що генсек НАТО зазначив, що Альянс повинен протистояти гібридним загрозам і допомогти зберегти суміжні з країнами НАТО території більш безпечними.

Нагадаємо, 12 лютого в Мінську відбулися переговори про врегулювання кризи на Донбасі за участю президента України Петра Порошенка, президента Франції Франсуа Олланда, канцлера ФРН Ангели Меркель і президента РФ Володимира Путіна.

За підсумками переговорів затверджено комплекс заходів, спрямованих на імплементацію вересневих Мінських домовленостей. Крім того, прийнята декларація лідерів України, Франції, Німеччини і РФ в підтримку цих заходів.

Серед іншого, нові домовленості, досягнуті “нормандської четвіркою”, передбачають припинення вогню на сході України з 00.00 15 лютого, а також відведення всіх важких озброєнь із української території. Крім того, передбачений обмін і звільнення всіх заручників.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.