Держкіно заборонило український серіал і російський фільм

Держкіно заборонило український серіал і російський фільм
У фільмах міститься популяризація органів держави-агресора, радянських органів державної безпеки

Держагентство з питань кіно анулювала прокатні посвідчення українського серіалу “Офіцерські дружини” і російського фільму “Завдання особливої важливості. Операція “Тайфун”. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Згідно з повідомленням, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення звернувся до Держкіно з проханням розглянути на засіданні експертної комісії питання про дотримання чинного законодавства в демонстрації серіалу “Офіцерські дружини” (реж. Д. Петрунь, Україна, 2015) і фільму “Завдання особливої важливості. Операція “Тайфун” (реж. П. Амелін, Росія, 2013).

В результаті перегляду фільмів експертна комісія знайшла в них порушення ст. 15-1 (розповсюдження і демонстрування фільмів, що містять популяризацію органів держави-агресора, радянських органів державної безпеки) закону про кінематографію.

Режисер “Офіцерських дружин” Дмитро Петрунь – росіянин, працював у театрі-студії Олега Табакова. Виробництвом серіалу займалася українська компанія Star Media, засновником якої є Владислав Ряшин, член Української Телевізійної Академії, член Асоціації продюсерів України, член Академії Російського Телебачення.

У травні Держкіно відмовило у видачі державного посвідчення на право розповсюдження та демонстрування телесеріалу “Любов і розлука” (реж. Козлов А.с, Росія, 2011)

Читайте также:  Нищук повідомив, яку суму Україні обійдеться Євробачення-2017

Источник: Liga.net

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.