Гройсман передав управління Одеською кіностудією Мінкультури

ФДМУ доручено здійснити передачу в управління Мінкультури пакета акцій, що належить державі у статутному капіталі ПРАТ Одеська кіностудія

Кабмін передав Міністерству культури управління приватним акціонерним товариством Одеська кіностудія. Відповідне розпорядження від 19 липня 2017 № 496-р опубліковане на урядовому порталі.

“Погодитися з пропозицією Міністерства економічного розвитку і торгівлі про передачу Міністерству культури повноважень з управління корпоративними правами держави щодо приватного акціонерного товариства” Одеська кіностудія (код згідно з ЄДРПОУ 33932816)”, – йдеться в документі.

Фонду державного майна доручено здійснити в установленому порядку передачу в управління Міністерства культури пакета акцій, що належить державі у статутному капіталі приватного акціонерного товариства ” Одеська кіностудія.

У січні повідомлялося, що в керівництві Одеської кіностудії відбулися зміни: директор студії Андрій Звєрєв написав заяву на звільнення “за власним бажанням”. Основним серед приватних акціонерів став Олександр Ткаченко (генеральний директор групи компаній 1+1), і керувати студією буде його команда.

Источник: Liga.net

Залишити коментар