Яценюк пропонує конфіскувати у Януковича і його оточення $1,4 млрд

Яценюк пропонує конфіскувати у Януковича і його оточення $1,4 млрд

Кошти прем’єр пропонує направити на підвищення соцстандартів і армію

Заарештовані 1,4 млрд доларів сім’ї колишнього президента України Віктора Януковича треба конфіскувати. Про це на брифінгу після зустрічі з міністром закордонних справ Канади повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

“Уряд України заарештувало 1,4 млрд доларів США грошей Януковича і його оточення. Я звертаюся до Генеральної прокуратури та судів з тим, щоб ці кошти перейшли з розряду заарештованих в конфісковані. Якщо вони потраплять назад у бюджет, звідки вони були вкрадені, то це дасть можливість уряду підвищити соціальні стандарти для громадян, та додатково профінансувати армію і боротьбі з корупцією “, – сказав Яценюк.

Раніше повідомлялося, що в міжнародному розшуку Інтерполу знаходиться 8 колишніх високопоставлених українських чиновників,

“Особи, які оголошені в міжнародний розшук, – Янукович Віктор Федорович Янукович Олександр Вікторович, Азаров Микола Янович, Курченко Сергій Віталійович, Богатирьова Раїса Василівна, Арбузов Сергій Геннадійович, Ставицький Едуард Анатолійович, Колобов Юрій Володимирович”, –заявив на той момент генеральний прокурор України Віталій Ярема.


Источник:    segodnya.ua


Leave a Reply

Your email address will not be published.